2016 Members

2016 Members

John Ray Alford, CA – Ventura County Pro. FF
Aaron Arledge, CA – Ventura County Pro. FF
Robert Aaron Ashby, CA – Ventura County Pro FF
Adil M Aslam, CA – Ventura County Pro FF
Marcos Aviles, CA – Ventura County Pro FF
Christopher Scott Beery, CA – Ventura County Pro FF
Don Richard Bell II, CA – Ventura County Pro FF
Samuel Belote, CA – Ventura County Pro FF
Tod Raymond Berryman, CA – Ventura County Pro FF
Shannon T Black, CA – Ventura County Pro FF
Christopher Sousa Botelho, CA – Ventura County Pro FF
Jeremy Christen Bower, CA – Ventura County Pro FF
William Loyd Breuklander, CA – Ventura County Pro FF
Larry Cay Brister, CA – Ventura County Pro FF
Todd Douglas Buck, CA – Ventura County Pro FF
Randy Scott Burdick, CA – Ventura County Pro FF
Frederick W Burris, CA – Ventura County Pro FF
Kenton Fredrick Burris, CA – Ventura County Pro FF
Charles Kevin Butler, CA – Ventura County Pro FF
Fernando M Calderon, CA – Ventura County Pro FF
Lance James Robert Campbell, CA – Ventura County Pro FF
Larry Manzano Cerda, CA – Ventura County Pro FF
Richard G Cervantes, CA – Ventura County Pro FF
Joseph Chad Cook, CA – Ventura County Pro FF
Randall Cooper, CA – Ventura County Pro FF
Aaron Robert Cranage, CA – Ventura County Pro FF
Nicholas J Derby, CA – Ventura County Pro FF
Sean P Driscoll, CA – Ventura County Pro FF
Joseph P Dullam, CA – Ventura County Pro FF
Peter Duran, CA – Ventura County Pro FF
Ryan Eaton, CA – Ventura County Pro FF
Robert Todd Ewing, CA – Ventura County Pro FF
Jeremy Paul Fisher, CA – Ventura County Pro FF
Mike Fuller, CA – Ventura County Pro FF
Alejandro Garcia, CA – Ventura County Pro FF
Brandon T Garnsey, CA – Ventura County Pro FF
Thomas Glauser, CA – Ventura County Pro FF
Randall Globerman, CA – Ventura County Pro FF
Richard Reginald Gonzalez, CA – Ventura County Pro FF
Matthew David Eugene Gurrola, CA – Ventura County Pro FF
Israel T Gutierrez, CA – Ventura County Pro FF
Philip Alan Hadley, CA – Ventura County Pro FF
Kristin Kay Halbeisen, CA – Ventura County Pro FF
Mark T Haliday, CA – Ventura County Pro FF
Michael H Hansen, CA – Ventura County Pro FF
Wesston Hansen, CA – Ventura County Pro FF
Michael R Harding, CA – Ventura County Pro FF
Brendon Hill, CA – Ventura County Pro FF
Jesse J Hopcus, CA – Ventura County Pro FF
Chrystal Horton, CA – Ventura County Pro FF
Jon Stephen Jelle, CA – Ventura County Pro FF
Ian Paul Johnson, CA – Ventura County Pro FF
Tyler Lee Johnson, CA – Ventura County Pro FF
Mark Alan Karr, CA – Ventura County Pro FF
Brian S Kinsley, CA – Ventura County Pro FF
Lawrence Michael Kohagen, CA – Ventura County Pro FF
Jason A Lafferty, CA – Ventura County Pro FF
Terrence Lee Lamb, CA – Ventura County Pro FF
Tanya M Lovelace, CA – Ventura County Pro FF
Melvin Bruce Lovo, CA – Ventura County Pro FF
Victor Tony Low, CA – Ventura County Pro FF
Kevin Davis Lundgren, CA – Ventura County Pro FF
Scott Macone, CA – Ventura County Pro FF
Alan Scott Mandell, CA – Ventura County Pro FF
Kristopher Martin, CA – Ventura County Pro FF
Craig B Matthews, CA – Ventura County Pro FF
Jason May, CA – Ventura County Pro FF
Michael Britt McDaniels, CA – Ventura County Pro FF
John Kennedy McNeil, CA – Ventura County Pro FF
Ryan C McLemen, CA – Ventura County Pro FF
Rodney Lewis Megil, CA – Ventura County Pro FF
Kriss Melbardis, CA – Ventura County Pro FF
Robert J Molina, CA – Ventura County Pro FF
Gary Robert Monday, CA – Ventura County Pro FF
Michael Scott Moore, CA – Ventura County Pro FF
Chase Morgan, CA – Ventura County Pro FF
Christopher Michael Morrow, CA – Ventura County Pro FF
Martin S Myers, CA – Ventura County Pro FF
Robert A Myers, CA – Ventura County Pro FF
Erik T Niemann, CA – Ventura County Pro FF
Brian Timothy Nix, CA – Ventura County Pro FF
Eric J Norris, CA – Ventura County Pro FF
Jack W Nosco, CA – Ventura County Pro FF
Ronald Gary Oatman, CA – Ventura County Pro FF
Gary Dean Oliver, CA – Ventura County Pro FF
John L Oliveros, CA – Ventura County Pro FF
Thomas H O’Malley Jr., CA – Ventura County Pro FF
Eduardo G Ornelas, CA – Ventura County Pro FF
Craig William Pearson, CA – Ventura County Pro FF
Jesus Perez, CA – Ventura County Pro FF
Russell Adam Perkinson, CA – Ventura County Pro FF
Christopher Peru, CA – Ventura County Pro FF
Bradley R Peters, CA – Ventura County Pro FF
Dan l Petzold, CA – Ventura County Pro FF
Armando Rodolfo Pina, CA – Ventura County Pro FF
Nicholas Carl Pisciotta, CA – Ventura County Pro FF
Garrett Prater, CA – Ventura County Pro FF
James Scott Quirarte, CA – Ventura County Pro FF
Richard J Reese, CA – Ventura County Pro FF
Ryan Stewart Resnick, CA – Ventura County Pro FF
Brett William Reynolds, CA – Ventura County Pro FF
Brendan Barrett Ripley, CA – Ventura County Pro FF
Anthony Romero, CA- Ventura County Pro FF
Tony Salas, CA – Ventura County Pro FF
William John Santino Jr., CA – Ventura County Pro FF
Charles Michael Scherrei, CA – Ventura County Pro FF
Olaf John Schuett, CA – Ventura County Pro FF
Jeffrey S Seabrook, CA – Ventura County Pro FF
Gifford Troy Sears, CA – Ventura County Pro FF
Keith Lawrence Smith, CA – Ventura County Pro FF
John Gerald Spykerman, CA – Ventura County Pro FF
Andrea Leigh Stanley, CA – Ventura County Pro FF
David B Stevens, CA – Ventura County Pro FF
Charles A Sullenbarger, CA – Ventura County Pro FF
Troy L Swichard, CA – Ventura County Pro FF
Steven James Swindle, CA – Ventura County Pro FF
Robert Bruce Szczepanek, CA – Ventura County Pro FF
Michael B Tamez, CA – Ventura County Pro FF
Gregory Graham Taylor, CA – Ventura County Pro FF
Carmine J Terracciano, CA -Ventura County Pro FF
Richard Mark Toukdarian, CA – Ventura County Pro FF
Justin Townsend, CA – Ventura County Pro FF
Michael James Trabbie, CA – Ventura County Pro FF
Eric J Trejo, CA – Ventura County Pro FF
Albert H Trevisan, CA – Ventura County Pro FF
Daran George Vanden Bossche, CA – Ventura County Pro FF
Jerry M Vandermeulen, CA – Ventura County Pro FF
Matthew James Ward, CA – Ventura County Pro FF
Robert S Welsbie, CA – Ventura County Pro FF
Jeffrey M Whitehouse, CA – Ventura County Pro FF
Joseph E Williams, CA – Ventura County Pro FF
Michael Williams, CA – Ventura County Pro FF
Ryan Douglas Winchester, CA – Ventura County Pro FF
Steven Paul Winter, CA – Ventura County Pro FF
Scott Wirz, CA – Ventura County Pro FF
Jeffrey Witt, CA – Ventura County Pro FF
Gary Thomas Young, CA – Ventura County Pro FF
Gregorio Geronico Yzaguirre, CA – Ventura County Pro FF
Scott Wallace Zeller, CA – Ventura County Pro FF
Stanley J Ziegler, CA – Ventura County Pro FF
Dave Zimmermann, CA – Ventura County Pro FF
Cheri Monsen-CO
Paul Talbot-MN
Dianna Mecham-ID
Paul Craven-WA-IMO Andy Palmer
Robert Johnson-WA
Paul Novacek-TN
Rocky Siegel-CA
Terra Perkins-CA
Gregg Goodland -CO- USFS
Steven Davis-CA
Dale Lewis-CO
Gerry Day-WA
Ryan Johnson-MN
Arthur Minklin-NJ
David Arnauckaus-CA
Don Smith-ME
Galen Roesler-SD
Bruce Edmonson-CA
Tyler Sendrak-CA
M M Tad Morelock-CA
Tom Lavagnino-OR
Stanton Florea-CA
Troy Crowe-CA
Mark Tolbert-CA
Rocco Snart-CO
Linda Austin-CO
Karen Siegel-CA
Arlene Gregory-WY
Eric Gregory-WY
Sarah M Brown-OR
Jim Mackensen-CA
Blake Bishop-ID
Andrew Brown-CO
Cathy Hutton-WY
Cliff Hutton-WY
David “Buck” Seals-MT
Gary Anderson-NV
David Davis-CA
Jerry Hoffman-IL
Chad Ward-OR
Kipp Morrill
Tom Logozzo Sr-WA
Clinton Goepp-CA
Patricia Hirami-DC
Galen Young-NM
Paul Roose-MT
Amy Masi-CA
Randal Johnson-CO IMO All Who Fell-IHO All Who Serve
Dave Kannas-MN
Matt Schutty-MT
Kathleen Hayden-TX
Sonny Stiger-MT
Larry Edwards-MT
Kent Stanford-WA-WPEA
Karl Schlitt-NE
David Taylor-CA
Brett Coghlan-Australia
Steve Esser-SD
Tim Healy-CO-IHO Taylor Healy
Nathan Rabe-WA
Jenna Roose-MT
Christopher Mork-MT
Peter Tucciarello-OK
Janet Herring-VA
John Dillon-CO
Chuck Cosgrove-CT
Susan Seber-AZ
Karen Damar-MI
Nancy Baumgartner-WI
Kellie Carlsen-OR
Dale Wine-TN
Delay, Jerod-WY
Anthony Walkosak-AZ
Steve Olson-CA
Darlene Hall-CA
Diane Caughlin-ID
Debra Estrada-CA
Richard Sheets-CA
Anne Dutton-ID
Bill Dutton-ID
David Brown-AZ
Don Will-CA
Matthew Dillon-PA
Preston Glaisyer-ID
Chip Houde-AK
Dennis Wille-PA
Barbara Clark-OH
Kristopher Cunio-ID
Ryan Green-ID
David Lowe-WI
Greg McAlpine-CA
Dana Bagnoli-AZ
Peter TO-PA
Lathe Evans-AZ
Steve Peterson-ID
Matt Martens-WA
Jim-Ott
James Corvino-WA
Melynda Menning-SD
Mark Menning-SD
Michael Dugan-MT
Kim Kufta-CA
Kenny Musial-WI
Barbara O’Coy-CA
John Haskvitz-SD IMO Trampus Haskvitz
Casey Jensen-CA
Phillip Dye -CA
Vickie Hulsizer-ID
Jeffrey Buscher-CA
William “Lewis” Kearney-TN USFS Retired
Tyler Celio-CA IMO Michael Hallenbeck
Jennifer Harris-WA
Alexandria Johnson – GA
Tristan Kiehl – CA
Lucinda Jones – CA
Jimmy Dodson – NC
Conrad McCloskey – IL
Stacie Juranits – CA
William Ulvevadet – CA
Jacob Cicairos – CA
Terry Warlick – CA
Chris Church – ID
Charlie Fischer – UT
Matt Racicot – IL
James Ramirez – CO
Denice Rice – CA
Laurie Forni – CA
Carolyn Winkler – OR
Crystal Koeneman – MT
Samuel Magnifico – UT
Orin Hutchinson – WY
Denis Hulbert – CA
Kellie Stover – SD
Ken & Linda Kerr – CO
Adam VonEye – SD
Jamie & Ryan Wade – AZ
David & Rosemary Barker – CO
Emily Barker – CO
Dmarie Gallegos-Trujillo – NM
Peter Noble – MO
Johnny Ford – ID
Brandy Petersen – SD
Brian Schroeder – IL
Taylor Stephens – CO
Kathleen Lira – AZ
Matthew Aoki – CA
John Ortega – ID
Mike Riker – MN
Caleb Meyer – CO
Kristin Hinkle – OR
Richard Ochoa – OR
Evan LaRocca – WA
Zephaniah Cunningham – VA
Tom Crews – CO
Greg Emerson – NV
Daniel Sadlo – CA
Evan Schachtel – IL
Mark Ingram – CA
Mary Hogan – ID
Erin Davitt – VA
Chris Fogle – CA
Bob Love – AZ
John McDaniel – KS
Bob Wise – IA
Ron Cole – CA
Rebound Physical Therapy – OR
Alan Derr – CA
Rose Henderson – NV
Tracy Allen – NM
Anthony Scardina – OH
Allison Scardina – OH
Marian Kadota – CA
Andy Lyon – CO
Missy Schwartz – AK
Allen Klebenow – NV
Eric Weber – NJ
Robert Lattin – WA
Ray Bennett – NV
Stacey Saucedo – NV
Troy Sanders – ID
Ron Simpson – CO
Monty Messenger – CA
Steven Jenkins – CO
Devon Oleachea – CA
David Wilkins – WY
Patrick Garcia – NM
Mike Stewart – AZ
Terry Mayer – NE
Brian Williams – UT
Don Bowen – CA
Michael Strawhun – CA
Kathryn Kirkpatrick – CA
Drew Daily – OK
Seth Weber – ID
Marlena Hovorka – NM
Tim McElwee – AZ
Deb McElwee – AZ
Ben Boche – CA
Mark Boche – WI
James Johnston – ID
Cecelia Seesholtz – ID
Sara Brown – OR
Debbie Kelly – ID
Mike Kelly Sr – ID
Nick Kostechko – CA
Patrick Brown – TX
Leah Murray – TX
Meredith McNeil – TX
Jason Llewllyn – WA
Michael Johnston – ID
Brice Molitor – MT
Adam Kuenkel – SD
Nicholas Strohmeyer – ID
Will Woods – ID
Daniel Roberts – UT
Misty Roberts – UT
Jeremy Jensen – OR
Francis Franco – OR
Jaime Pickering – OR
Faith Hornbek – CA
William Lee – CA
James Meredith – AR
Cory Johnson – UT
Beth Giacobassi – WI
Tyler Mundy – CA
Daniel Messina – CA
John Finley – NV
Deborah Finley – NV
Karen Hoffman – OR
Mary Huels – WA
Daniel Kinney – OR
Darylyn Sinette-Diffenbaugh – NV
Daniel Diaz – CA
Vinson Johnson – ID
Arlene Perea – NM
Tim Smith – HI
Don Smith – CA
Jason Penwell – WY
Doc Smith – AZ
Kathleen Smith – AZ
Greg Ely – CA
Ray Kingston – AZ
Richard Hughes – UT
Todd Pederson – UT
Linda Berkey – CO
Scott Ernest – WA
Mike Law – OR
Gayle P Valentine – OR
Gordon Paladijczuk – OR
Viki Turner – OR
Richard Rusk – UT
Jason Waites – ID
Patti Patterson – ID
Barbara Eddy – OR
Reg Phillips – WY
Aline Phillips – WY
Gordon Herring – WY
Mark Haines – WY
Betsie Gettings – WY
Shawn Gettings – WY
Thomas E Smead – WY
Harold Ryan – NJ
Joe Hartman – KS
Duane Vasten – CO
David Hampton – OR
Mary Jo Hampton – OR
John McAndrews – NJ
Sandy Cameron – ID
Rick Vollick – MA
Catherine Hibbard – MA
Brent Crosland – UT
Mark Sturdivant – CA
Robert Gates – CA
Paul Kanton – CA
Mary Kanton – CA
Michele Stefanides – PA
Ray Weidenhaft – WY
Anne Rock – MA
Roric Padgrett – OR
Jerry Hurley – CA
John Meek – CO
Ted Adams – ID
Gene Madden – FL
Lynda Alberico – CA
Robert Fischer – SD
Lynn Eisberg – CA
Harold Reynolds – TX
Nicholas Connolly – NH
Jesse Estrada – CA
Deborah Strickland – MT
Peter Irvine – VA
Lon Emerick – MI
Lynn Emerick – MI
Al Mason – OR
Mike Josey – FL
Stephen Farrington – CA
Maria Skinner – CA
Bob Hammer – FL
Dan Hernandez – NM
Victor Bradford – CO
Daniel Skinner – CA
Mike Vetti – CA
Nat Whittemore – MA
Jon Bower – CO
Margaret Volkening – IL
Brenda Crull – IN
Evan Carlos – CA
Jon Skeels – CO
Jimmy Siano – CA
Philip Jesu – CA
Tom Pierce – CA
Lisa Apgar – NJ
Christopher Strobl – UT
Clayton Roadhouse – CA
Betsy Bankson – WA
Scott McConchie – WY
Amber Hanson – ID
Kathleen Sachse – CA
Mike Hallisey – ID
Jose Acosta – ID
Scott Tivald – ID
Bee Tivald – ID
Karen Kieborz – UT
Bryan Swift – CO
Leslie Thibeault – MA
Linda Holliday – MN
Brian Blatney – FL
Sherri Singleton – OH
James Ulmaniec – WI
William Schuster – MN
Sheryl Solberg – AZ
Amy Duning – ID
Ike Duning – ID
Gus Duning – ID
Eric Duning – ID
Jay Wickham – SD
Richard Small – SD
David Killebrew – AZ
Linda Kerns – NM
Jonathan Randles – AR
Peter Fromherz – NV
Mike Crawley – NV
Edward Hollenshead- ID
Carl Schaefer – CA
Brad Henry – TX
Frankie Martinez – NM
Robert Withers – NV
Christopher Tiedeman – CO
Steven Berube – NY
Stuart Palley – CA
Joel Shennum – CA
Mary Colton – CA
Diane Hansson – OH
Shawn Orloff – MT- USFS Gallatin Rappel Crew
Luke Holden – MT – Dillon Natl Helitack
Georgia Knutsen – CA
John Kelly – CA
Joseph Brown – TX
Sheila Miner – CA
Brit Rosso – AZ
Mike Lewis – IL
Larry Eimen – CO
David Zuares- ID – Boise Smokejumper
Paul Solarz – OR
Richard King – ME
Rachael Hansen – OR
Bill Hahnenberg – CO
Liz Hahnenberg – CO
Amy Livezey – MT
Lew Sovocool – CO
Michael Costagnola – CA
Brittain McNeil – ID
Jon Diamantine – OR
Sherman Waldron – TN
Jim Lawrence – CO
Wendy Boyer – CA
Dave Garrison – CO
Douglass Anderson – MN
Stephen Marsar – NY
Joe Cresto – UT
Louisa Evers – OR
Edward Verdugo – CA
Dee Townsend – WA
Chuck Gibbs – CAS
Lori Lancaster – WY
Trent Dunn – WY
Sylvia Montanio – CA
Kris Karnik – IL
Anthony Pighetti- CA
Dirk Huber – UT
James Whiteside – CA
Joe Gilles – SD
Mark Pitsenbarger – UT
Fran McCarthy – WA
Jason Steinmetz – VA
Dustin Murray – ID
Derek Bland – ID
John Keener – WA
Tom Tymon – MT
David Baldwin – GA
Buck Wickham _AZ
John Case – AZ
Bernard Hopf – AZ
Fred Houston – UT
Ryan Baker – UT
Brian Randolph – ID
Steve Prescott – ID
Paul Boucher – NM
Susan Weaver – MN
Larry Thornton – OR
Guntar Dambro – WY
Doris Jenson – OR
Clint Robbins – AZ
Brian Lyttle – CA
Sylvia Lyttle – CA
Leon Schindell – NV
Kim Cash – WI
Patrick Skaggs – OR
George Chesley – OR
Kirk Biecha – OR
Ellen Magnifico – IA
Bonnie Acker – VT
John Davis – VT
Brian Page – CO
Lawrence Crane – NM
Sarah Evans – UT
Steve Evans – UT
Joanie Lawrence – OR
Craig Masi – CA
Natalie Broce – VA
Cindi Shoemaker – CA
Richard Lacasse-NM
Steven Shuck – SD
Dean Vendrasco – OR
Anthony Martinez – CA
Bryan Vergne – CA
Carl Klug – NV
Victoria Ogtlesby – NM
Everell Haynes – NV
Dede Dizney – CA
Angie Matos – MT
Linda Kearns – NM
Ryan McPherson – AK
Lee Nelson – SD
Linda David – CA
Larry David – CA
John Winlow – NV
Andy Rothleutner – WY
Kenneth Nelson – AZ
Shawn Turner – PA
Ray Brugler – PA
Malcolm McFarland – MW
Dick Hodge – ID
Alexis Martin – ID
John Bellemore – OH
Mike Antalosky – PA
Dave Kushner – OR
Mike Wheelock – OR
Ralph Fegely- NV
Richard Pfilf – NV
Donna Lamb – NV
EJ Bunzendahl – KY
Marty Christensen – MN
Scott McDonald – OR
Ray Weiss – CA
Robert Bell – CA
Jay Gardner – CA
Tim Epp – AK
Robert Curl – ID
Heidi Schewel – AZ
Ruby Uribe – CA
Patricia Sullivan – AZ
James Sullivan – AZ
John Courtright – ID
Mary Mellema – ID
Jeanne Duhem – CA
Al Crouch – ID
Nick Readinger – PA
Sean Keller – NM
Pete Buist – AK
Robert Weber – CA
Lewis Brown – NV
Robert Bennett – CA
Rich “Twig” Stanger – SD
John Goss – CA
Karen Smith – CO
Paul Iannizzotto – FL
Joa O – CA
Kevin Michalak – CO
Andy Lipp – SD
Tracy Fifarek – MN
Dan Buckley – ID
Josh Pargas – NM
Brandon Jensen – UT
Daniel Lopez Jr – CA
Minghua Chu – CA
Tom Decker – CA
Laura Mayer – OR
Tim Williams – CA
Alexander Brockett – ID
Andrew Tate – SD
Carolyn Higgins – CA
Pamela Urban – MA
Cali Frankovic – CO
Steven Ellis – CO
Cid Morgan – MI
Scott Vail – CA
Steve Murphy – CA
Alexander Hicks – CA
Michael Santistevan – ID
Brian Blanchard – AZ
Dawn Swinney – NV
Steve Plevel – AZ
Kristine Sigona – CA
Phillip Martinovich – NV
Tonja Opperman – MT
Joshua Tracy – CA
Rob Hinsberg – CO
Zach Ellinger – CA
Joanne Zuppan – NV
Andy Vasquez – CA
Kevin LoGiudice – FL
Danny Buyers – WY
Kathleen Buyers – WY
Laura Mecham – CA
Sig Palm – WY
Geraldine Belt – NY
Sal Bonilla – CA
Scott Shoemaker – CA
Brendan Mullen – MT
Mark Johnson- OR
Karen Varney- MA
Veronica Mard- MA
Phillip Gilmore- MA
Debra Pieper- ND
Dave Pieper- ND
Suzanne Alcorn- CA
Patricia Stewart- FL
Joe Primm- OR
Steve Douglas – CO
Brian Woodbeck – CA
Chris Bartlett – ID
John Gebhard – ID
Charles “Boo” Walker – TX
Justin Gagnon – CA
Tyler Churchill – OR
Darby Frank – WY
Debbie Boggess – MT
Buddy Boggess – MT
Terry Brumfield – MT
John Thompson – MT
Clay Templin – AZ
Tim Bartlett – NV
Bill Mitchell – CA
Michael Gillespie – AZ
Scott Wilhorn – WI
Linda Campbell – IN
Karen Scholl – AK
Mike Fritsen – MT
Dennis Trentham – TN
Cathy Keener – CA
Rodger Ozburn – WV
Kyle Tolosano – CA
Karen Allbright – IL
Frances Bentley – WA
Van Chanay – CO
Sarah Synowiec – CO
Scott Haas – CO
Joan Gallagher – NM
Greg Normand – MT
Bradley Mayhew – CA
Todd Haines – NM
Glenna Tschetter – NV
April Gasper – NV
Heather Mc Lean – UT
Derek Casbon – WI
John Gebhard-ID
Kyle Kerstiens-CO
Thomas Todrank-ID
Karen McPeak-ID
Dean Clark-CO
Josh Quinn-ID
Brian Esch-NV
Doc Blevins-CA
Howard Watts 111-NV
Keira Wattenburg-CA
Elisa Chavez-CA
Martha Mowry-NM
Samantha Nichols -SD
Robert Brunside-ID
Michael DeBoer-CO
Susan Bissell-AK
Don Edwards-CA
Mary McPeck-AZ
Aaron Mielke-MN
Lynn Witherspoon-OR
Richard O’Rourke-UT
Josh Lange-SD
Justin Cowger-WY
Erin Phelps-MT
Raymond Grimes Jr-NJ
Jason Riggins-MN
Edwardn Phipps-NJ
David Hahn-CA
Larry Hettinger-AZ
Dylan Kane-OR
Richard Williamson-CA
Tyler Webb-CO
Phil Barton-NV
Dennis Page- CO
Alan Colwell-KY
Autumn Branson-CA
Dave Branson-CA
Dale Brown-CA
Lynda Brown-CA
Phillip Spor-OR
Mark Wesseldine-CO
Zach Wesseldine-CO
Mark Oetzmann-ID
Judy Carvelho-ID
Joe Carvelho-ID
Ken Nelson-CA
Garland Shaw-MT
Greg Suszek-FL
Leonard Kratzke- NY
Sylvia Kratzke-NY
Dale Weir-WA
Andy Heisey-GA
Susie Heisey-GA
Richard Nicholson-CA
Ed DeCarlo-NV
Connie Anderson-CA
Mike David-GA
Beverly Becharas-WI
Eric Rogers-NC
Rita Simpson-PA
Kyle Tucker-OR
Charles Waters-AZ
Cheryle Molis-ID
Tim Daly-SD
Shelly Daly-SD
Nathalie Besse-NM
Ludie A Bond-FL
Tammy Haas-CA
Daryl Borgman-SC
Jaci Stimach-KS
Brian Fritzen-OR
Craig Pettigrew-UT
Jesus Quiroz-CA
Brent Anklam-CA
Cassie Pearson-WA
Michael Ladd-CA
Debra Lopez-UT
Peggy Miller-MD
Michelle Henry-CA
William Devino-MA
Trish Smith-MA
Lesley Warren-SD
Toby Stapleton-WA
Bryan Zayle-CO
Jake Fitzgerald-CA
Kevin Janes-CA
Julia Denning-OR
Elizabeth Bauer-MT
Bryan Zayle-CO
Nathanael Combrink-AZ
Matthew Spanos-CA
Mark Briant-NV
Theodore Frazer-MT
Wendy Tresouthick-IL
Gary Humphrey-CA
Ryan Dominguez-NV
Francisco Dominguez-CA
Tim Chavez-CA
Keith Hawk-FL
Mark Ghan-NV
Kyle Hermiston-MT
Carlos Barrera-CA
Scott Parsons-CA
Brett Ortland-ID
Robert Wickman-MN
Sean P O’Malley-NY
Vicki Lynch-CA
Darrell Ralston-CA
James Archambeault-WA
Renate Morledge-CA
Luke Madden-CA
Eric Stroud-OR
Chris Wikeen-CA
Joe Lehnen-VA
Rosi Mulholland-FL
Bob Eisele-CA
Joel Pomeroy-OR
Frank Davis-OR
Francis Gericke-CA
Phillip Cocker-CA
Walter Southwick-CA
Doug Miedtke-MN
Eddie Johnson-WY
Biddy Simet-MT
Daniel Casto-AR
Robert Morse-NJ
Stan Sutton-CA
Robert Osborne-MN
Ann Osborne-MN
Robert Lesch-IL
Jason Klug-NV
Tiphaine Barter-CO
Linda Beaudin-CA
Terese March-CA
Steven Anderson-CA
Norman Pope-CA
Karen Brent-GA
Steven Rhea-OR
Paulicia Larsen-CO
Brian O’Leary-WA
Vance Andersen-UT
Jeff Barnes-MT
Melinda Maggio-CA
James Horan-WI
Anastasia Horan-WI
Kay Horan-WI
Doug Horan-WI
Jeremias Olson-CA
Erik Blankenship-OR
Judy Hallisey-WA
Pamela Werchau-AZ
Ralph Scarpino-CT
Vinita Shea-MT
Philip Ver Plancke-IL
Rosanne Sullivan-IL
Kendall Jewett-CA
Blake Creagan-OR
Chris Vollero-NJ
Kelly Perkins-CO
Joshua Phillips-AZ
Dean Rasmussen-NB
Lindsay Barrowclough-AZ
Eric Molnar-WA
Samuel Larry-GA
Margaret Rodeffer-AZ
Jim Jaminet-CO
George A Zoffman-CA
Bruce Babb-WA
James Mason-AR
Matt Burrell-CT
John Burrell-CT
Robyn Grad-WA
Ken Till-ID
Roman Dobrantz-CA
Christy Wilson-OH
Christopher Clervi-CO
Curtis Matthews-CA
Johnny Carl-CA
Kimberly Lightley-OR
William “Blackie” Blackburn-CA
Mark Nicoletti-FL
Michel Keator-MT
Anthony Stanaro-ID
Michelle Spence-CO
Kate Morris-CA
Kathi May-WA
Katherine Dias-CA
Patrick Bouman-NY
Travis Bailey-CO
Josh Haen-UT
Christopher Young-NE
Jason Ballard-CA
Tamara Dierks-SD
Darcy Doyle-ID
Mary Lou Gillis-FL
Noel Marshall-CA
Matthew Jaksetic-ID
Rex Reed-WA
Jennifer Ziegler-IN
Mike Patten-MT
John Caffin-GA
Sarah Jamison-ID
Tim Cooney-WA
Pat Beers-WA East Pierce Fire & Rescue
David Molina-CA Santiago Crew Orange County
Michelle Surratt-MT
Danette Bialous-OR
Jason McDaniel-TX
Eric Martinez-CA
James Lerke-KY
Lisa Kemper-NV
Kymberlee Martinez-NM
Barbara Stewart-VA
Charlotte Viredaz-CA
Barbara Nelson-AZ
Thomas Grubbs-CA
Marilyn J Olson-ID
Kevin Koch-CA
Angela Koch-CA
David Herrand-NV- Retired USFS
John H Benson-CO
Holly Werner-CA
Larry Timchak-MT
Ben Jacobs- CA – Retired NPS
Ben Morgan-FL- Retired NPS
Tony Thaler-CA
Carrie Thaler-CA
Caryn Todd-CA
Marie Johnson-MI-IHO William Creeden
Ted Johnson-MI-IHO William Creeden
Jenifer Hochstrasser-AZ
Rob Martin-AZ
Alicia Pharr-CA
Mark Skudlarek-ID
Warren Villa-OR
Chris Furr-NM
Kathryn Furr-NM Carson NF
Karin Madrid-NM
Hector Madrid-NM
John Diebel-WY- Wyoming Hotshots
Aubree Haffey-WY
Cory Oestreich-MT
Mike Ryan-MT
Jen Ryan-MTMeagen Gray-MT
Christopher Ludwig-MT
Mark Mizak-PA
Pierce Rannon-UT
Margrete Bjornsen-NV
Kelley Barnes-WA
Laurie Pillers-ID
John Plisga-OH
Tiffany Jones-TX
Elias Moreno-NM
Brian Gorman-NV
Gracie Moore-CO
Anna Knuth-CA
Kandi Bowman-UT
Timothy Bell-CA
Michael DeGrosky-ID-Montana DNRC
Jim Payne-AZ
Randy Anderson-ID
Todd Sexton-ID
Grant Ballton-CO
Travis Chamberlain-ID
Russell Proctor-VA
Kim Parsons-CA
Jakob Bowers-ID
Michael Anderson-AZ
David Meddles-CA
Debbie Meddles-CA
Megan Cochran-ID
Alex Benitez-CA
Taylor Daniels-OR
David Pergolski-WI
Laurel Wright-ID
Jason Johnston-CA
Jan Kyle-NV
Alexa Tipppery-ID IHO Joseph Rodriguez
Trevor Johnson-CA
Steven Chaffin-CA Big Hill Helitack
Ann Marie Maddox-CA
Chris Marabetta-ID
John Fugitt-TX
Sirena Fugitt-TX
Jill Short-NV
Megan Penney-WA
Eric Snipes-CA
Austin Adair-CA
Gavin Mitchell-CA
David Blatz-MN
Robert Bahr-MT
Jeff Brousseau-MT
Kristin Long-CO
Lucian Gooden-CA
Kyle Stump-ID Swan Valley Helitack Crew
Eliot Pickett-AZ
Sara Daughtery-ID
Kevin Conant-CA IMO Samuel Paul Morrison
Anthony Huegel-ID
Peggy Setter-CO
Sean Collins-CA IHO CA Interagenty Incident Mgmt Team 4
Glenn Sundstrom-CA
James Fischer-ID
David Dendler-NJ
Peggie Cathie-CA
Diane Travis-AZ
Christina Stanley-CA
Curtis Stanley-CA
Bill Woodyard-GA
Joshua Haddock-OR
Josh Reynolds-ID
Dee Burke-MA
Pamela Keithly-WA
Erika Garvey-OR
Caroline Miller-TX
Haverhill Women’s Fellowship-NH
Regis Blutas-MO
Sarah Doering-NM
Cathy Taylor-OR
Nancy Sewell-CA
Rick Barton-CO
Mark Swan-CO
Travis Denison-ID
Jefferey Sussman-NY
Patrick Mann-AZ
Lynda Berckefeldt-WY
Angeal Bealka-MN
Bobbi Archdale-IL
Austin Betts-OR
Raymond Perrault-OR
Aaron McDowell-OR
Ryder McDowell-OR
Jesus Saraz-OR
Aaron Palfini-CA
Tanner Eccles-OR
Aaron Bechdolt-WI
Natalie Kuntz-OR
Brendan O’Reilly-OR
Todd Woodward-CA
Robert Mendoza-CA
Tina Ledger-UT
Terry McLeod-ID
Russel Griffith-OR Santaim River Crew
Matthew Pederson-OR Middle Fork Ranger District
Clayton Farnsworth-OR Prineville IHC
Shane Lanphear-WI
Julia Ruthford-AK IHO Engine 642
Bradley Ray-NV
Heather Woodman-CA Iho FS Modoc Natl Forest Engine 45
John Ward-CA USFS
Patrick Morgan-ID USFS
Douglas Ottosen-WI _USFS
Gary Bone-CO
Chris Ramiskey-OR Baker River Hotshots
Kurt Ranta-WA Baker River Hotshots
Rob Poyner-WA Baker River Hotshots
Tim Judd-WA Baker River Hotshots
Julius Jacobsen-WA Baker River Hotshots
Josh Etringer-WA Baker River Hotshots
Sam Olsen-WA Baker River Hotshots
Bridgett Schwenne-WA Baker River Hotshots
Johnny Brady-WA Baker River Hotshots
Jim Bearman-WA Baker River Hotshots
Oliver Henry-WA Baker River Hotshots
Chris Mushrush-WA Baker River Hotshots
Bill David-OR Baker River Hotshots
Chris Ashby-WA Baker River Hotshots
Keegun Zitkovich-WA Baker River Hotshots
Colton Carr-WA Baker River Hotshots
Ben Hannon-WA Baker River Hotshots
Alexandra Pogue-BC Baker River Hotshots
Sophia Berrey-CA Baker River Hotshots
Cameron Balog-ME
Devin Griles-VA
Norene Norris-AZ
Rand Snyder -NH
Jay Godson-CO San Juan Hotshots
Taylor Davis-CO
Lance Martin-CO San Juan Hotshots
Keith Bedonie-CO San Juan Hotshots
Clayton Howe-CA
Jon Cordes-Co San Juan Hotshots
Matt Terwilliger-CO San Juan Hotshots
John Cerven-CO San Juan Hotshots
Tyler Hoest-CO San Juan Hotshots
Kenneth Reid-CO San Juan Hotshots
Scott Moore-CO San Juan Hotshots
David Draayer-CO San Juan Hotshots
Paul Makarewicz-CO San Juan Hotshots
Kevin Linder-CO San Juan Hotshots
Scott McCreary-CO San Juan Hotshots
Sarah barry-CO San Juan Hotshots
Rubel Aguilar-NM San Juan Hotshots
Jared Rogers-FL San Juan Hotshots
Robert Guerra-CA San Juan Hotshots
Amanda Douglass-WA CWICC
Chuck Borg-OR
Jessie Creech-OR
Pepe Delgrado-OR
Ross McClure-OR
Stephen Houch-OR
Kyle Partnell-Steinberg-NY
Stuart Bell-WA
Don Daman-CA
Wally Roth-MI IMO Roger Roth
Carol Roth-MI IMO Roger Roth
Spencer Johnston-ID
Stephanie Johnston-ID
JayLynn Pell-UT USFS
Ray Kraemer-AK Retired DNR Forestry Alaska
Gary Cornell-UT
Jen Rabuck-WI USFS Chequamegon Nicolet NF West Zone Fire
Angela Yemma-CO BLM
Bill Yemma-CO BIA
Robert Tinker-CA
Karen Grubbs-NM Southwest IMT #3
Lisa Hamilton-AZ
Kenneth Birch-AZ
Kevin Harper-CA
Rafael Morales-CA
Bonnie McAhren-CA
Richard Hammer-OR
Felicia Probert-NM
Sean Harris-AZ
Drew Augustyn-MN
Kira Gilman-WY
Nancy Picazo-Ortega-CA
Karie Linn-WI
Megan Nolte-ID
Jeff Rondina-OR
Keith Smith-CA Ukonom IHC
Matthew Pippin-UT
Camille Stevens-Rumann-CO
Amanda Terry-CO
Michael Ringleg Jr-CA
Robert Laeng-CA
Katherine Reed-CA
Anne Burns-AK
Richard Jojola-NM
Joan Drnjevic-ID
Brian Morris-WA
Ted Docev-VA
Benjamin Peterson-CA
Garrett Godwin-CA
Greg Jackson-NV
Geoff Melly-WA
Robert Palmer-WA IHO Andy Palmer
David Neydlin-ID
Hal Stevens-UT
Nathan Goodrich-OR
Bradley Husby-WY
Matthew Reymann-ID
Necole-Ontko-OR
Jared Sigler-FL
Max Whlberg-OR
Lorin Daly-CA
Anthony Orantes-CA
Gayemarie Ekker-UT
William Cirone-FL
Sandra Cirone-FL
Luke Hutchinson-AZ
Jeffrey D Campbell-NM Gila Hotshots
Luke Brehm-CA
James Sweeney-FL
Mitch Lazarz-AZ
Averi Sherman-OH
Gabriel Romero-CA Gila Hotshots
Michael Head-NM Gila Hotshots
Joaquin Gutierrez-NM Gila Hotshots
Martin McGuire-NM Gila Hotshots
Josh Trembath-NM Gila Hotshots
Madeline Cobb-NM Gila Hotshots
Amy Keithly-NM Gila Hotshots
Larisa Estrada-NM Gila Hotshots
Daniel Guilfoyle-DC
Matt Howard-NM
Tyler Clare-NM
Gerry Zorechak-NM
Daniel Salerno-NM
Kyle Taylor-NM
Derrick Charpentier-CO
Bradley Wagner-ID
Michael Dunn-PA
Neil Leifker-AZ
Melinda Artz-NV
Britney Gulick-OR
Charley Burns-WA
George Geissler-OK
Jun Kinoshita-CA
Becca Kronenbitter-CO
Nemo Bridge Resort-MO
Loreta Skeet-NM
Bryan Hellet-CA
Ryan Cloud-WA
Gerald Westfall-CA
Cammie Glass-NV
Lorenzo Miranda Jr-CA
Noah Pratt-MT
Land M Huegal-ID Bonneville IHC
Edward Anderson-VA
Jessica Stewart-UT
Tara Kurtzbein-ID
Clay Carroll-UT Smith River IHC
Robert Chandler-NV
Timothy Sherwin-WY
Randy Turrill-UT
Linda Wadleigh-AZ
Lafe Sackett-NM
Adam Lind-CA
Nic Danckwart-MN
Jonathan Blodgett-CA
Jamie Cope-CA
Sabrina Cope-CA
Garrison Hardisty-NV
Stering Hill-ID
Matthew Brown -CA
Derek Jackson-CO
Lena Rux-OR
Jack Tatum-WY
Jason Kiesling-CA
Meagan Buehler-SD
Sara Knapp-WA
Hailey Hibbard-CO
Glenda Mabery-AZ
Douglas Denlinger-OR
Jason Nez-AZ
Jean Seymour-ID
Joshua Mendoza-CA
Chris Cameron-CA
Chris Puckett-CA
Kevin Elliott-CA
Patrick Boy-AZ
Debbie Anderson-CA
Lorena Ochoa-OR
Ricky Aispuro-CA
Jason Kjenstad-NM
Marin Stark-CO
Bonnie Pascucci-MT
Billy Trujillo-NM
Lauren Eck-CA
Marshall Kulp-UT
Joel Berg-CA
Quinn Robinson-PA
Glenda Torres-CO
Alissa Cordner-WA
Chris Vaugh-AZ
Maximo Alonzo-AZ
Robert Duran-AZ
Tom Machowicz-MI
Denny Davis-AZ
Sean Moren9-CA Mesa IHC
Jamie Schnick-AZ
Justine Bundy_AZ
Christopher Wescott-CA
Karren Haslam-UT
Jeff Hammes-ID
Michael Purdy-CA
James Burke-MN
Erica Husse-NV
Meghan Jackson-NV
Paige Booze-AK
Wade DeBraal-OR
Mark Johnson-CA
Brent Mizell-ID
Brian McCreary-OH
Daniel Jessop-AZ
Sunbear Vierra-NM
Jenny Isserman-ID
Chad Bullock-ID
Morgan Meserth-ID
Bradley Medvin-CA
Joe Malsam-NV
Deneen Cone-CA
John Hillenbrand-NV
Rance Marquez-AZ
Blaine Tarbell-UT
Jake Lake-CA
Nicholas Giger-NV
Eric Johnson-CA
Justin Holzman-UT
David Dukart-CA
Robert McDonald-CA
Justin Veron-ID
Neal Hitchock-WA
Christina Krogen-CA
Stephen Klosterman-CA USFS
Tamara Wilton-CA
Lynne Howard-GA USFS
Tim Daly-SD
Shelly Daly-SD
Diego Mendiola-OR Zig Zag IHC
James Meisner-OR Zig Zag IHC
Memo Merquez-OR Zig Zag IHC
Nicholas Ovellette-NH
Bryce Anderholder-OR Zig Zag IHC
Spencer Braz-CA
Eric Kingston-NH Zig Zag IHC
Brian Flatten-OR Zig Zag IHC
Zav Gabai-OR Zig Zag IHC
Brad Hardesty-OR
Tully St George -OR Zig Zag IHC
William Sloop-OR Zig Zag IHC
Jacob Klassen OR Zig Zag IHC
Daniel Franco-OR Zig Zag IHC
Alex Hernandez-OR Zig Zag IHC
Adam Vanderpool-OR Zig Zag IHC
Sandra Sperry-OR Zig Zag IHC
Dietra Nters-Tremblay-HI
John Jensen-NV
Steve Meyer-OR
Josh Acosta-CA Fulton IHC
Greg Cole-CA Fulton IHC
Daniel Hammond-CA Fulton IHC
Travis Clendenen-CA Fulton IHC
Garey Smith 111-CA Fulton IHC
Joel Masi-CA Fulton IHC
Jonathan Bechtel-CA Fulton IHC
Elaine Calaba-CA Fulton IHC
Josh Bull-CA Fulton IHC
Justin Speakman-CA Fulton IHC
John Mello-CA Fulton IHC
Fernando Ramos-CA Fulton IHC
Will Morales-CA Fulton IHC
Michael Turowski-CA Fulton IHC
Justin Long-CA Fulton IHC
Francisco Reyes-CA Fulton IHC
Scott Russell-CA Fulton IHC
David Ceballos-CA Fulton IHC
Greg Franco-CA Fulton IHC
Gannon Peters-CA Fulton IHC
Justin Pettit-CA Retired Fulton IHC
Michelle Green-NV
Mike Schultz-CO
Christopher Ottoboni-NV
Gerald Campbell-CA
Jerry Hoffman-IL
Alisha Jackson-NV
Leah Adams-OK
Dominic Ali-CA
Mynda Ohs-CA
Jeff Ohs-CA
Anthony Sandrini-CA Vista Grande IHC
Charles Page-KS
Marilyn Cockrell-CA
Bonnie Wood-ID Retired USFS & BLM
Aaron Schuh-OR Rogue River IHC
Devin Parks-OR Rogue River IHC
Larry Kazakff-OR Rogue River IHC
Michael Ingman-WA Rogue River IHC
Luke Mayfield-OR Rogue River IHC
Cole Siemion-OR Rogue River IHC
KC Koogler-OR Rogue River IHC
Mackenzie Green-OR Rogue River IHC
Ian Garthwait-OR Rogue River IHC
Ryder McCray-OR Rogue River IHC
Ian Rodgers-OR Rogue River IHC
Cody Chiverton-OR Rogue River IHC
Clinton Lane-OR Roger River IHC
Jacob Maughan-OR Rogue River IHC
Daniel Ferguson-OR Rogue River IHC
Samantha Scholz-OR Rogue River IHC
Grif Cochran-WY Devil’s Canyon Veteran Hand Crew
Jeff Lissick-MN Devil’s Canyon Veteran Hand Crew
Christopher Merritt-WY Devil’s Canyon Veteran Hand Crew
Josh Jacobs-WY Devil’s Canyon Veteran Hand Crew
Aaron Kirby-CA Devil’s Canyon Veteran Hand Crew
Travis Flowers-AZ Devil’s Canyon Veteran Hand Crew
Craig Humphrey-CA Devil’s Canyon Veteran Hand Crew
Annie Humphrey-CA
Skyler Nilson-CA Devil’s Canyon Veteran Hand Crew
Jeremy Gabriel-PA Devil’s Canyon Veteran Hand Crew
David Fillmore-WY Devil’s Canyon Veteran Hand Crew
Shawn Baca-Gallegos-NV Devil’s Canyon Veteran Hand Crew
Stephanie Stott-OR Rogue River IHC
John Papich-OR Rogue River IHC
Richard Delong-OR Rogue River IHC
Noah Metzler-OR Rogue River IHC
Mackenzie Swanson-OR Rogue River IHC
Nate Christiansen-CO Columbine WFM
Britton Quinlan-CO Columbine WFM
Russell Leggett-CO Columbine WFM
Ellie Seitz-OH Columbine WFM
Quito Justice-CO Columbine WFM
Aaron Lund-CO Columbine WFM
Ben Walsh-Mellett-CO Columbine WFM
Kodi Leslie-NM Columbine WFM
Patrick Wright-CO Columbine WFM
Loren Rotroff-AK
Cruz Armendariz-CA
Maura-Franklin-CA Arrowhead IHC
Joe Suarez-CA Arrowhead IHC
Devin Beedle-WA Arrowhead IHC
Brian Hughes-CA Arrowhead IHC
Julio Campos-CA Arrowhead IHC
Isais Garcia-CA Arrowhead IHC
Brian Valle-CA Arrowhead IHC
Dean McAlister-AZ
Kathryn Mount-ID
Doug Lane-NC
Andrew Holtmeyer-Il
Dana Strahan-CA
Adam Ramirez-CA
Alan Verona-AZ
Joshua Parker-WA Entiat IHC
Terra Fondreist-AR
Timothy Fondreist-AR
Kyle Joanis-NV
Angela Kendrick-CA
Michael Kendrick-CA
Roberto Garcia-CA Arrowhead IHC
Martin Rodriquez-CA
Jordan Robinson-CA
Guillermo Munguia-CA
Rafael Torres-CA Arrowhead IHC
Kyle Zottneck-CA Arrowhead IHC
Edwin Diaz-CA
Jared Archiega-CA Arrowhead IHC
Manuel Baca-Salas-CA Arrowhead IHC
Eddie Gomez-CA
Tyson Moya- CA Arrowhead IHC
Fabian Loera-CA Arrowhead IHC
Angela Tom-ID Twin Falls Helitack
Jason Notz-NV
Cheri Monsen-CO
Chris Adamcik-MT
Mario Flores-CA Del Rosa IHC
Uriel Ortega-CA Del Rosa IHC
Pedro Marcos-CA Del Rosa IHC
Vickie Wright-CA
Ryan Spies-CA Del Rosa IHC
Chris Trembly-CA Del Rosa IHC
Tyler Jaquess-CA Del Rosa IHC
Ulises Esparza-CA Del Rosa IHC
Eric Nilson-UT
Andrew Duran-CA Del Rosa IHC
Garrett Tobin-CA Del Rosa IHC
Zachariah Leyva-CA Del Rosa IHC
Francois Shoumounejad-CA Del Rosa IHC
Chad Johnston-CA Del Rosa IHC
Coli Goodson-CA Del Rosa IHC
Robert Lozano-CA Del Rosa IHC
David Borero-CA Del Rosa IHC
Walter Jensen-CA
Erik Nelsen-CA Del Rosa IHC
Jeremy Ellis-CA Del Rosa IHC
Anthony Perez-NV Winnenmucca BLM
Shane Akerson-NV
JP Blair-CA
William Rios-CA Los Padres NF Engine 74
Neil Gamboa-CA Del Rosa IHC
Eric Galvan-CA Arrowhead IHC
Adrian Encinia-CA Arrowhead IHC
Kathleen Kreyns-CA
John Giller-OR
Barbara Giller-OR
Michael McEwen-ID
Robert Palmer Sr-WA
Chris Castellon-CA
Lynn Good-NJ
James Good-NJ
Glenn Heitz-ID
Casey Eager-ID
Joseph Friedmeyer-MN
Martin O’Toole-MI NPS Retired
Sherrill Story-CA
Meghan Sherman-AZ
Adam Hofpar-CO
Jordan Wade-CA
Robert Macdonald-ID
Barney Lyons-ID
Michael Czaja-CO
Taija Corso-WA
Nick Egan-CA
Karen Knight-UT
Cheryl Dickson-AZ
Brian White -CA
Jessi Roland-OR
Margaret Jordan _NM
Patrick Lingley-AZ
Calvin Miller-GA
Alec Lane-CA
Kevin Jones-WA Redmond IHC
Brandon Dunham-OR Redmond IHC
Sean Dewitt-OR Redmond IHC
Creed Pendleton-OR-Redmond IHC
Kylan Pendleton-OR
Steven Teeter-WI
Zoella Teeter-WI
Cameron Teeter-WI
Adriane Morabito-WI
Brandon Uptegrove-OR
George Chappell-UT
Linda Chappell-UT
Loren Wickstrom-ND
Alen Riggs-UT
Nick Becharas-WI
Jeffery Luebbers-OR
David Virwar-CO
Richard Sparks-WI
Dustin Hallam-CA
Ryan Ross-CA
Matthew Chambers-CA
Robert Cordts-NM
Taiga Roher-UT
John Caroon-OR
Elizabeth Skelly-SC
David Douglas-OR
Brad Richards-CA
Sarah Richards-CA
Matt Holmstrom-MT Lewis & Clark IHC
Shane Doyle-MT Lewis & Clark IHC
Nicholas Wyndra-MT Lewis & Clark IHC
Jyota Smith-Howard-MT Lewis & Clark IHC
Noah Wendland-MT Lewis & Clark IHC
Brent Rath-MT Lewis & Clark IHC
Wayne Bale-Rudnitski-MT Lewis & Clark IHC
Will Steady-MT Lewis & Clark IHC
Nathan Stone-MT Lewis & Clark IHC
Colin Snodgrass-MT Lewis & Clark IHC
Erik Alnes-MT Lewis & Clark IHC
leif Rova-MT Lewis & Clark IHC
Tyler Knauth-MT Lewis & Clark IHC
Grady McGuire-MT Lewis & Clark IHC
Corey Benov-MT Lewis & Clark IHC
Robert Dunn-MT Lewis & Clark IHC
Cody Seccombe-MT Lewis & Clark IHC
Hunter Bell-MT Lewis & Clark IHC
Jeffrey Hill-MT Lewis & Clark IHC
Jacob Sweezy-MT Lewis & Clark IHC
Michael Vinton-WA Entiat IHC
Luke Campbell-WA Entiat IHC
Ehren Phillips-WA Entiat IHC
Tessa Morris-WA Entiat IHC
Bennet Murch-WA Entiat IHC
Devin Shannon-WA Entiat IHC
Jason Russell-WA Entiat IHC
Jonathan Melby-WA Entiat IHC
Robert Johnson-WA Entiat IHC
Henry Hornberger-WA Entiat IHC
Daniel Pickard-WA Entiat IHC
Chase Burgett-WA Entiat IHC
Chelan Pauly-WA Entiat IHC
Rafe Parsons-WA Entiat IHC
Erik Garcia-WA Entiat IHC
Carter Murch-WA Entiat IHC
Riley Daniels-CA
Stewart Richter-CA
Robert Helar-CA
Mary Wilmoth-TX
Bruce Sirof-FL
Ben Martin-MN
Corinne Lipscomb-MN
Tyler Harris-CA
Michael Paul Ronffener-CA
Drew Graham-CA
Matthew Norden-CO
Jenny Godwin-NV
Martha Campbell-NV
Patty Grantham-CA
Emily Hewitt-ID
David Bassler-ID
Barbara Bassler-ID
Edward Vahscholtz-KS
Richard Ana-AZ
Jarrod Zweigart-ID
Christopher Dean-CA
Matthew Winters-ID
Joseph Rinaldi-CO
Jesse Turner-MT
Jared Rosoff-NV
Brody Cook-NM
Johnny Monarrez-NM
Brandon Kelley-MI Midewin IHC
Jake Hauser-IL Midewin IHC
Josh Strohmeyer-IL Midewin IHC
Shaun Trabado-IL Midewin IHC
Logan Blankenship-IL Midewin IHC
Colby Hill-OK
Taylor-Griffith-IL
Hilary Griffith-IL
Ruben Pedraza-AZ
Nick Castro-AZ
Jeff Wilson-WI
Jon Ott-IL
Nathan Ochs-MI
Michael Bittner-MN
Brant Lindquist-WA
Lester McDonald-NV
Jackie Berenyi-MT
Brian Hougan-AK
Matthew Meyeri-CA
Marshall Krogen-CA
James Huston-CA
Doug Brown-ID
Judy Reynolds-CA USFS
John Castenada-NV
Mike Tateishi-NV
Maudie Colvin-CO
Lynn Barclay-CO Retired BLM
Dan Bastion Jr-NM USFS Retired
Eric Hooper-CA
Jennifer Vejar-WA
Aaron Vejar-Wa
Isaac Vejar-WA
Nick Lines-WA
Brian Cantrell-WA
Barry Fisher-WA
Jeffrey Schardt-GA
Brian Henderson-CA
Jeff Curfman-WA
Marcos Trego-Az
Caleb Brown-AZ
Gavin Quigley-AZ
Robert Ortiz-AZ
Alex Willie-AZ
David Warner-AZ
Eric True-AZ
Clair Veseth-ID IMO Anne Veseth
Liam Cain-WY
Nate Barrons-UT
Michael Doherty-WY
Liap Ankonina-MT
Ashten Buhler-UT
Michael Froelich-KY
Tina Rotenbury-AR
Elizabeth Lynch-MT
Linda Naill-MT
Kymberli Hoffman-WA
David Nelson-CA
Bret Lewis-MT
Loni Holt-CA
Julian Robinson-MT IMO Justin Beebe
Richard Roberson-ID
Kaset Hockmuht-ID
Bevin Protas-CO
Zach Lyon-UT
Brett Low-CA
Megan Williams-UT
Josh Winkler-UT
Michael Boldman-OR
Sean Peterson
Owen Reed-NC
Robin Reed-CA
Christian Ramirez-ID Payette NF
Shawn Ankeny-SD
Milena Rockwood-UT USFS
Susan Jacobsen-WA
Bob Larson-VA
Ben Iverson-ID USFS
Jordan Hanson-UT USFS
Dylan Aoki-HI
Linda Oneal-WA
Shannon Vaughan-MT
Geoff Whatcott-UT
Trenton Girard-AR USFS
Maury Freemont-Smith-CO
Marcia Smith-NH
Andrew Schell-MT
Daniel Matthews-AZ
Lisa Slepetski-AK
Devin Healy-MT
Carl Williams-NV Tallac IHC
Matt Lynde-CA
Michael Shaw-ID
Amy Baumer-ID
Brittney Dowden-CA
Joan Mueller-IL
Dan Fiorito-OR
Carter Montgomery-MT
Keifer Huntley-SD
Patrick Johnson-WA
Mat Wood-Wy
Anthony Sigona-CA
Blaine Loar-UT
Will McKinney-OR
Gabriel Herrera-CA
Erin Lally-MT
Donovan Suko-MT USFS
Jason Curry UT
Matt Kampf-CO
Steven Baran-CA Stanislaus NF
Suzanne Starko-IL IHO Josh BuBoise
Riley Pilgrim-UT
Jason Hoskey-CA
Keith Suttles-NC
Justin Morris-CA
Devin Jurs-ID
Glen Stein-UT
Zachory Huff-CA
Herman Wendell-CT
Debbie Wendell-CT
Michele Lahue-NV
Pamela Delaney-NV Sierra Front Interagency Dispatch Center
Carolyn Craig-NV Sierra Front Interagency Dispatch Center
Ronna Hubbard-NV Sierra Front Interagency Dispatch Center
Coreen Hutchinson-NV Sierra Front Interagency Dispatch Center
John Gaffney-NV Sierra Front Interagency Dispatch Center
Katherine Hall-ID
Jill Hartman-NV Sierra Front Interagency Dispatch Center
Lisa Pimental-NV Sierra Front Interagency Dispatch Center
Jason Kost-Ca
Sarah Peterson-NV
Emily Echevarria-CA
Michael Thompson-CA
Mitchell Hanson-WI
Tom Leuschen-WA
Shirley Hanson-WI
Mikell Newton-OR
Mia Muldoon-Roddy-MI
Lea Betty-NV Sierra Front Interagency Dispatch Center
Juan Zepeda-NV Sierra Front Interagency Dispatch Center
Charles Meeks-NV Sierra Front Interagency Dispatch Center
Priscilla Peterson-NV Sierra Front Interagency Dispatch Center
Ryan Gaines-NV Sierra Front Interagency Dispatch Center
Kat Gonzales-NV Sierra Front Interagency Dispatch Center
Roger Conroy-NV Sierra Front Interagency Dispatch Center
Mindy Stevenson-NV Sierra Front Interagency Dispatch Center
Dyilyn Knox-CA
Andrew Davenport-CA Yosemite Helitack
Colin McClain-IL Yosemite Helitack
Heather Wonenberg-OR Yosemite Helitack
Michael Wallace-AZ
Kanerib Zale-AZ
Chad Stilson-UT
Judy Domingo-CA
Elizabeth Bandley-CA
Danny Gallagher-CA
Lindsey Curtin-VA IMO Justin Beebe
Eric Small-CA Yosemite Helitack
Ryan Baker-CA Yosemite Helitack
Lia Jigour-CA Yosemite Helitack
Richard Shatto-Ca Yosemite Helitack
Jeff Singer-CO Rocky Mountain NP
Casey Holman-CO Rocky Mountain NP
Mark Troxel-CO Rocky Mountain NP
Aaron Holslag-AZ Rocky Mountain NP
Paul Henning-CO Rocky Mountain NP
Dave Gones-CO Rocky Mountain NP
Linda Carranza Fabian -CO Rocky Mountain NP
Jackie Schaefer-CO Rocky Mountain NP
Jared Staggs-WV Missoula Smokejumpers
Gary Handschug-WA
Raymond Gilbotowski-CA
Tim Mutley-AR
Theresa Ott-SC Southern Area IMT Blue Team
Paul Churchill-NC
Cindy Schiffer-VA Southern Area IMT Blue Team
Henry Hickerson-VA
Karen Patterson-NC
Andy Baker-GA
Mark Morales-AR
Jael Constantino-AK
Dominic Ysaac-CA
John Davis-VT
Jaimme Noonchester-UT Wasatch Helitack
Shane Ralston-MT USFS
Kristi Ralston-ID
Robert Angres-NV
Allen McGuire-WA
Elizabeth Montgomery-ID
Corrie Smith-ID
Daniel Fuller-CO
Brian Logan-VA USFS
Gary Kirpach-MT IMO Justin Beebe
Kristina Condos-AZ USFS
Joan Marett-AZ
Willow Merritt-WA Teton Helitack
Eric Levy-WY BLM
Stephen Strate-UT Great Basin IMT Team 6
Jeff Hill-ID Great Basin IMT Team 6
Rosendo Alvarez-NV Black Mountin IHC
Chad Nalicki-WI IMO David Ruhl
Cody Blair-OR Lakeview BLM
Eric Hagen-ID IMO Dennis McCoy
James Chadwick-UT
Auggie Bernardo-UT
Judy Shields-WY
Bill Shields-UT
Rich Bowman-
Zebron Watts-OR
Paul Briggs-UT
Dan Washington-UT
Ismael Torres-Mexico
Rick Sandidge-CA
Andrew Waterbury-CA
Thomas Marchant-CA
Michael Torres-CA USFS
Sarah Wetzel-OR
John M Harris-MT USFS
Julie Rhodes-UT
Andrew Pohlman-CO
Joshua Dilick-CA
Steve Staley-ID
Becky Jenison-ID
Ryan Campbell-WY
David Curtis-NV
Jamie Caughlin-ID
Doug Olsen-CA
Lori Olsen-CA
Alec Olsen-CA
Abby Olsen-CA
Pyper Olsen-CA
Lexie Olsen-CA
Becki Nesbitt-OR IMO Denny Nesbitt
Rita Falkenhagen-CA
Chris Beatty-FL
Brett Story-AZ
Eric Reed-AZ Mormon Lake IHC
Butch Oglesby-NM
Sheri Nelson-CA IHO Jason Miller
Taylor Hill_OK
Lynn Kaney-WA
Declan Shalley-MI
David O’Neill-OR USFS
Glendee Osborne-CA
Angelo Martin-PA
Craig Weaver-ID Nez Pierce Clearwater NF
Bert Starr-MT
Cori Watson-OK
Brian Achziger-CO
Quentin Ford-AZ
Jaime Caughlin-ID
Benjamin Florey-AZ
Buck Palmer-TN Cherokee IHC
James Gruwell-CA
Mark Loeffelbein-UT
Miriam Nelson-CO
Amy Skraba-AK
Kolleen Beesley-ID
Lawrence Ortiz-CA
Caleb Merrill-OR
Elizabeth Bouillette-MO
Daniel Bradley-NV
Mary Anderson-NV
Wes Schroeder-CA
Scott Fry-
Bryan DeWolfe-CO
Steve Howard-CO
David Way-OR
Whitney Wallis-OR
Kelly Rapp-WA
Jeffrey Finn-OH USFWS
Jamie Barnes-CO
Micael Bentley-WY
Tyler Hoepker-FL
Jonathan Brooks-UT
Sam Mize-AZ
Rebecca Manlove-MN
Dana Salisbury-CA
Nicole Marquart-WA
Cody Hunter-OR Graingeville Smokejumpers
Jason Peterson-AR
Terra Rintelen-ID
James Buck-OR
Tobias Hutchens-VA
Jim Gross-MT
Yanu Gallimore-OR
Steve Weber-WY
Kelly Calahan-TX
Greyson Rennels-TX
Jason Robinson-WA
Cynthia Hogg-NM
Jeff Hogg-NM
Stephen Wallis-CA
Ed Yeager-ID
Laura Wood-MT
Gene Lonning-WA Retired BIA
Rudy Sandoval-UT State of Utah Forestry Fire & State Lands
James Copple-KS
William Mayer-WY Yellowstone NP
John Worsley-CA Shasta Trinity Fly Crew
Calvin Harris-NV IMO Jacob O’Malley
Bryce Nielsen-NE
Nancy Martinez-NM
Kevin Pabiunquit-CO
Michael Linehan-OR
Kelsey Beeler-TN IHO Andrew Frazier
Darren O’Loughlin-UT Lone Peak IHC
Ryan LaFontaine-UT Lone Peak IHC
Gregory Struiksma-WA Lone Peak IHC
Terry Michaelis-UT Lone Peak IHC
Kadell Deason-UT Lone Peak IHC
Clint Kelley-AZ Lone Peak IHC
Brett Branin-UT Lone Peak IHC
Travis Unrein-UT Lone Peak IHC
Shane McCracken-UT Lone Peak IHC
Jacob Blehm-UT Lone Peak IHC
Tyler Lair-UT Lone Peak IHC
Matt Specht-UT Lone Peak IHC
Ty Murchison-UT Lone Peak IHC
Nicholas Stiles-UT Lone Peak IHC
Justin Roach-UT Lone Peak IHC
Ethan DeBauche-UT Lone Peak IHC
Matthew Jarvis-UT Lone Peak ihc
Matthew Birnbaum-UT Lone Peak IHC
Robert Yost-CT CT Interstate Fire Crew
Michael Kronick-CT CT Interstate Fire Crew
Taylor Farrington-CA
Allen Schultze-CA Lassen IHC
Brett Matthews-CA Lassen IHC
Fernando Estrada-CA Lassen IHC
Dane Nesbit-CA Lassen IHC
Cris Machado-CA Lassen IHC
Taylor Butler-CA Lassen IHC
Kurt Merino-CA Lassen IHC
Steffan Joss-CA Lassen IHC
Dominic Stanaro-CA Lassen IHC
Jake Hernandez-CA Lassen IHC
Dane Metz-CA Lassen IHC
Jonathan Kirshner-CA Lassen IHC
Brandon Morton-CA Lassen IHC
Tyler Medders-CA Lassen IHC
Emmanuel Eddie-CA Lassen IHC
Sarah Degner Volluchi-CA Lassen IHC
Michael Francis-CA Lassen IHC
Ryan Kessler-CA Lassen IHC
Zane Cuthill-CA Lassen IHC
Eric Darragh-NV Slide Mountain Hand Crew
Joshua Whitman-NV Slide Mountain Hand Crew
Ryan Blount-NV Slide Mountain Hand Crew
Drew Thorne-NV Slide Mountain Hand Crew
Sam Klippenstein-Nv Slide Mountain Hand Crew
Zach Parker-NV Slide Mountain Hand Crew
Nick Dufur-NV Slide Mountain Hand Crew
Kyle Nickles-NV Slide Mountain Hand Crew
Carson Tomicic-NV Slide Mountain Hand Crew
Dylan Ghan-NV Slide Mountain Hand Crew
Bodie Blakely-NV Slide Mountain Hand Crew
Adrian Luquin-NV Slide Mountain Hand Crew
Mark Nolan-NV Slide Mountain Hand Crew
Jeff Ellis-NV Slide Mountain Hand Crew
Erik Hopper-NV Slide Mountain Hand Crew
Clint Grinsell-NV Slide Mountain Hand Crew
Brian Pointer-NV Slide Mountain Hand Crew
Brian Buckner-CA Shasta Lake Engnine 52
Matthew Babikoff-OR First Strike Environmental
Tanner Creel-OR First Strike Environmental
Lane Eggers-OR First Strike Environmental
Ed Foote-OR First Strike Environmental
Zander Hamilton-OR First Strike Environmental
Steven Kavs-OR First Strike Environmental
Bo Lindsay-OR First Strike Environmental
Lopez Magallon-OR First Strike Environmental
Kyle Miller-OR First Strike Environmental
Jack Neufeld-OR First Strike Environmental
Gregory Ochs-OR First Strike Environmental
Garrett Osmossen-OR First Strike Environmental
Jeff Praitt-OR First Strike Environmental
James Roles-OR First Strike Environmental
Juan Renteria-OR First Strike Environmental
Rodolfo Fernandez-NM
Alfonso Dawes-NM
Daniel Torrez-NM
Nathaniel Johnson-SD
Alex Rasmussen-SD IMO David Ruhl
Robyn Woods-CA
Derek Kell-OR
Jake Reed-MI
Matthew El Smeirat-WA
Dawn Schur-AZ
Cordell Taylor-KY
Brian Jenkins-MN
Tom Wurm-WY
Kristin Garrison-CO
Christopher Barrett-AZ
John Owens-CA
Grayson Vibe-CA
Breanna Kahle-OR IMO Derek Reid
Gregory Smith-FL
Veronica McCabe-UT
Jacob Pargas-NV
Eric Fransted-ID
Kevin Kelly-MI
Michael Ferris-OR
Jacqueline Mattiso-CA
Paul Cerda-CO Alpine IHC
James Champ-CO Alpine IHC
Shawn Phillips-CO Alpine IHC
Todd Ruzicka-CO Alpine IHC
Dru Phillips-CO Alpine IHC
Todd Pinkowski-CO Alpine IHC
Aaron Klee-CO Alpine IHC
Justin Humrichouse-CO Alpine IHC
William Chathan-CO Alpine IHC
Nicholas Glatt-CO Alpine IHC
Karel Williams-CO Alpine IHC
Nick Koukoutsakis-CO Alpine IHC
Vidal Carrillo-CO Alpine IHC
Miles Putnam-CO Alpine IHC
Iain Mason-CO Alpine IHC
Thomas Horn-CO Alpine IHC
Matthew Pearson-CO Alpine IHC
Jacob Vogel-CO AlpineIHC
Roberto Gonzales-Pita-CO Alpine IHC
Timothy Flynn-CO Alpine IHC
Ian Murray-CO Alpine IHC
Judy Marovich-CA
Teri Cairns-OR
Daniel Rasmussen-MT
Dan Snow-CA
Dana Carter-NM
Peter Dutchick-CA
Jonathan White-NJ
Kevin McPhee-WA
Ariane Sarzotti-CA
Belinda Plummer-CA
Vinnie Plummer-CA
Jeremy Camacho-CA
Shawn Adams-UT
Erin Finley-WA Winema Hotshots
Zachery Beatty-CA Winema Hotshots
Heather Brusokas-OR Winema Hotshots
Christopher Parker-OR Winema Hotshots
Victor Garcia-CA Winema Hotshots
Kody Wohlers-IA
Reese Barnett-TX Folsom Lake Veterans Crew
Nate Weldon-CA Folsom Lake Veterans Crew
Austin Kiefer-CA Folsom Lake Veterans Crew
Jason Schroeder-CA Folsom Lake Veterans Crew
Cesar Parra-CA
Mark Walls-CA Folsom Lake Veterans Crew
Aaron Beaubier-CA Folsom Lake Veterans Crew
Tam Nguyen- CA Folsom Lake Veterans Crew
Roger Hooper-CA Folsom Lake Veterans Crew
Jesse Campa-CA Folsom Lake Veterans Crew
Antonio Vargas-CA Folsom Lake Veterans Crew
Allen Camp-CA Folsom Lake Veterans Crew
Antonio Morales-CA Folsom Lake Veterans Crew
Robin Sawagwan-CA Folsom Lake Veterans Crew
Christopher Moore-NY
Jason Althouse-AZ
Curtis McEwen-MN
Tony Doty-CA
Dan Quinn-NV Enginer #15 Plumas NF
Ryan Vondriska-CA IMO Ian Howard
Kristi Sullivan-AZ
Dan Sullivan-AZ
Davis Oatway-UT
Manuel Sanchez-CA
Clint Green-CA  USFS
Ken Kremensky-CA  Barona Fire Department
Breanna Truelove-CA   USFS Klamath Hotshots
Anthony Starkovich-WA
Gilbert Becenti-CO
Nathan Hallam-CO USFS
Jeremy Cox-KS
Nisha Van Hees-CA USFS
Timothy Borgman-CO
Adam Woodbeck-ID
Chris Marson-UT USFS
Ken Till-ID
Thomas Blumenthal-CO
Kathy Robatcek
Christian Wooster-Black Mountain IHC
Noel Livingston-OR
Laura Livingston-OR
Nathaniel Crompton-OR
Danny Krutina-UT
Cynthia Krutina-UT
Jamie R Geerdes-CO
Jon Bailey-ME
Matthew Michaliszyn-AZ
Eddy Harris-TX
Pamela Crouch-IL
Suzann Leininger-CA
William Leininger-CA
Debbie Claussen-CO
Jim Grant-WI
Mark Cresalia-CA
Leland Ratcliff-CA
Jason French-CA
David Palacios-CA
Shane Bender-CA
Erik Martini-CA Feather River IHC
Garrett Ellis-CA Feather River IHC
Julian Fitial-CA Feather River IHC
Michael Correia-CA
Jose Maldonado-CA Feather River IHC
Zach Donnelly-CA Feather River IHC
Peter Bostrom-Ca Feather River IHC
Bobby Honroth-CA Feather River IHC
Zak Marasti-CA Feather River IHC
Wade Ogletree-CA Feather River IHC
Jason Miller-CA Feather River IHC
Erik Jacobson-WY
Rose Henderson-NV
Patrick Seger-IL
James Terry-UT
Peter Vidmar-CO
Denis Moran-UT
Carrie Howard-NV
Will Montgomery-Ca
Carrie Bowers-CA
Clinton Goepp-CA
James Boyle -OR
Weston Gaul-CA
Daniel Sweeney-AR
Allison Baker-ID
Jacob Garate-Wolf Creek IHC
Jeff Gallivan-Wolf Creek IHC
Chad Rowland-Wolf Creek IHC
Erin Kimsey-Wolf Creek IHC
Dan Farmer-Wolf Creek IHC
Luke Talcott-Wolf Creek IHC
Shane Williams-Wolf Creek IHC
Micah Winbigler-Wolf Creek IHC
Justin Harris-Wolf Creek IHC
Zack Prosser-Wolf Creek IHC
Lars Olson-Wolf Creek IHC
Kenny Lemmonds-Wolf Creek IHC
Fabian Garza-Wolf Creek IHC
Dylan Zook-Wolf Creek IHC
Abraham Thorn -Wolf Creek IHC
Damien Velasquez-Wolf Creek IHC
Wade Snyder-Alta IHC
Jesse Trembly-Alta IHC
Jeff Priebe-Alta IHC
Mike Cuniff-Alta IHC
Adam Everett-Alta IHC
Michele Russell-NV
Luke Copeland-Chuchupate Helitack
Corey Finneman-Chuchupate Helitack
Matthew McGinley-Chuchupate Helitack
Brad Corbin-Chuchupate Helitack
Ryan Eagleson-Chuchupate Helitack
Chris Deckelman-Chuchupate Helitack
Ricardo Mata-Chuchupate Helitack
Jon Marquez-Chuchupate Helitack
Mike Wilson-CA
Efren Balderas-CA
Mike Jewett-Alta IHC
Seth Spain-Alta IHC
Kenny Cain-Alta IHC
Matt Schutt-Alta IHC
Tyler Carruth-Alta IHC
Ron Allred-Alta IHC
Cory Brown-Alta IHC
Kelly Watts-Alta IHC
Chris Meeker-Alta IHC
Taylor Ford-Alta IHC
Taylor Olsen-Alta IHC
Alan McPheeters-Alta IHC
Stephen Pofelski-Alta IHC
Derek Kristal-Alta IHC
Miller Bailey-Alta IHC
Alex Kopelson-Alta IHC
Ted Mason-ID
Lyndsay Alarcon-Chuchupate Helitack
David Smith- Chuchupate Helitack
Sara Isozaki-Chuchupate Helitack
Mike Alba – Chuchupate Helitack
Sammy Benyounes-CA
Sherri Bennett-CA CIIMT#4
Jesson Vasey-WI
Anders Henrickson-CO
Reagan Corrine Lemmon-UT
Ryan Wade-AZ
John Fry-New River Gorge Fire Management
Cheryl Bright-ID
Ryan Allen-ID
John Armstrong-Texas Canyon IHC
Danny Breuklander-Texas Canyon IHC
Phil Matthews-Texas Canyon IHC
Brad Olson-Texas Canyon IHC
Timothy Mitchell-Texas Canyon IHC
Justine Gude-Texas Canyon IHC
Dan Kelly-Texas Canyon IHC
Anders Heinstedt-Texas Canyon IHC
Brett Davis-Texas Canyon IHC
Brian Baso-Johnson-Texas Canyon IHC
Joseph Bunton-Texas Canyon IHC
Ignacio Pizano-Texas Canyon IHC
Oscar Martinez-Texas Canyon IHC
Keith Williams-Texas Canyon IHC
Ryan Olson-Texas Canyon IHC
Francisco Placencia-Texas Canyon IHC
Shaun Becker-Texas Canyon IHC
Andrew Hemphill-Texas Canyon IHC
Jonathan Bravo-Texas Canyon IHC
Erik Larson-Texas Canyon IHC
Brandon Stephenson-Texas Canyon IHC
David Olvera-CA
Jody Smith-MI
Erin Ruhl-SD
Robert Tibbett-UT
Mariah Jones-AZ
Tyler Heye-IL
David Crumb-MT
Wilda Legner-IL IHO Gilbert Cortez
Lt Gilbert Cortez-IL
Carr Rieger-Tallac IHC
Mike Klimek-Lassen Volcanic National Park
Orlando Genao-Lassen Volcanic National Park
Davin Williams-Lassen Volcanic National Park
Robert Nicholson-MI
Blain Coyle-Bald Mountain Helitack
Aaron Silva-Bald Mountain Helitack
Matt Muller-Bald Mountain Helitack
Stephen Rogers-Bald Mountain Helitack
Andrew Brennan-Bald Mountain Helitack
Jose Aranzazu-Bald Mountain Helitack
Marco Andrade-Bald Mountain Helitack
Naomi Rotor-Bald Mountain Helitack
David Phillips-Bald Mountain Helitack
Matthew Mosley-Bald Mountain Helitack
Ajene Tarant-Bald Mountain Helitack
Heather Good-ID
Wes Odom-AZ
Scott Nielson-UT-Alta IHC
Jose Saldana-OR
William Murray-ID
Linda Westergard-NC
Randall Cavigli-CA
Josh Ingle-USFS
Suzanne Starko-IL IHO Joshua DuBoise
Laura Trevellyan-OR Rogue River Hotshots
Justin Bohannan-OR USFS
Ken Henson-UT USFS
Carol Henson-UT
Michael Kennard-CA
Tandy Jenkins-CA
Greg Bartin-UT
Karen Bontrager-MI
Jonathan Bontrager-MI
Tamara Klindt-TX
Candace Tripp-WA
Jeremy Mantz-MO
Amy Burgess-ME
John Wirth-WA
Martin Maricle-AK
Sonia Wirth-WA
Shane Cochran-ID
Steve Bressler-MO
Paul Rohs-NC
Elizabeth Keen-FL
Patrick Warker-ID
Norman Rooker-NV
Phillip Chi-OR
James Jaworowski-CO
Deborah Traver-OR
Mary Greenwood-WY IHO Michael B Cahill
Alisa Hinkle-CA
Kenneth Boucher-OR
Peter D’Aquanni-NM
Benjamin Lyons-IN
Pamela Coste-CT
Jim Rich -OR
Amanda Jones-NM
Kelsey Kolstad-MN
Eric Jackson-MN
Kyle Tolosano-CA
Phil Janke -OH
Wayne Dengler-VT
Tim Love-WA Spokane County Fire District 4
Derrick Morris-TN
Sandra Morris-TN
Leslie Hunter-NC
Cody Stancher-CA
Paul Doyle -OR
Brian Janes-CA Klamath Hotshots
Johnny Clem-CA Klamath Hotshots
Andrew Zink-CA Klamath Hotshots
Aaron Paisley-OR Klamath Hotshots
Seth Daniels-OR Klamath Hotshots
Javier Garcia-OR Klamath Hotshots
Craig Generate-OR Klamath Hotshots
Dillon Adams-OR Klamath Hotshots
Oscar Marrujo-OR Klamath Hotshots
Kevin Myth-CA Klamath Hotshots
Jonathan Cams-CA Klamath Hotshots
Travis Harms-OR Klamath Hotshots
Bryan Evans-Or Klamath Hotshots
Andrew Clark-NJ Klamath Hotshots
Paul Sweden-CO
Brian Anderson-CA Bear Divide IHC
Josh Thomas-CA Bear Divide IHC
John King-Ca Bear Divide IHC
Matt Berg-CA Bear Divide IHC
Kyle Thomas Ford-CA Bear Divide IHC
Manuel Gunman-CA Bear Divide IHC
Edward Carnal-CA Bear Divide IHC
Plussage Esparza-CA Bear Divide IHC
Kyle Baumgartner-CA Bear Divide IHC
Andrew Marquez-CA Bear Divide IHC
Rosy Menial-CA Bear Divide IHC
Gerry Hernandez-CA Bear Divide IHC
Brad Johnson-CA Bear Divide IHC
Rogation Beaufort-CA Bear Divide IHC
Edward Meagan-CA Bear Divide IHC
Eddy Castellon-CA Bear Divide IHC
Steven Otoupalik-OR
Bert Strom-ID
David Bogdan-MA
Randy Lambeth-ID IHO Melissa Sartor
Trevor Browne-CA US Fish & Wildland Fire
Heather Frazelle-ID
Shaun Buchanan-ID
Michael Rex-ID
Ted Rex-ID
Michael Preshow-ID
David Caracas-CA
Lucas Hunkler-FL
Irv Hunkler-OH
Cristi Hunkler-OH
Sean Dieppe-OR
Ben Rock-MA
Robert Kerlchen-NJ
Ryan Gaughran-NJ
Jason Gaughran-NJ
Luke Finn-CO
Leslie Finn-CO
Chris Finn-CO
Shivaun Hoyl-CO
Emmit Hoyl-CO
Genevieve Hitchock-TX
Michael Finney-MN
Kim Soule-Wasatch Helitack
Eric Landreth- USFS Logan IHC
Bob Klindworth-WA
John Houk-Hawaii Volcanoes NP
Jessica Vincent
Ryan Dinwiddle-WI
Bill Altman-MO
Bob Watson NPS
Deb Patton-NM
Dianna Mecham-ID
Jose Trujillo-NM
Kevin Moglia-CA
Travis Browne
Darrell Willis-AZ
Judy Willis-AZ
Cameron Meganck-CO
Bill Allen-IMO Jeff Allen
Diz Allen-IMO Jeff Allen
Sandy Dunbar-IMO Doug Dunbar
Anthony Kinnaman-SW Area Type 1 IMT/Sciacca
Richard Brinkman-USFS
George Efinger-NJ ForestFire
Bill Miller
Dannie Northington- Retired USFS
Laurie Bisby-OR
Mike Harvey-CO
Ray Mockli- Retired USFS
Rick VanderVoet-WY
Terry Baker-OR
Ryan Smith
Robbin Ekman-CA
Bob Kitttridge
Nancy Kittridge
Richie Sessler-Redlands Fire Dept
Mike Rice – Walker Ranger District-Chippewa NF
Pete Kubiak-GA
Bradley Washa-UT
Eric Kurtz-MT
David Wischer-WA
Glenn Bartter
Daniel Riggsbee-NC
Edward Haffy-NJ NJFFS Div A
Pam Sichting-OR
Willy Crippen-OR
Renae Crippen-OR
Stephen Fillmore-CA
Christine Robinson-CA IMo John Greeno Bald Mountain Helitack
Sam Wu-CA
Jefferson Good-ID

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

i