2018

MEMBERS

Paul Sever-ID

Jose Baeza-Puerto Rico

Gerry Day-WA

Tyler Sendrak-CA

Bruce Edmonson-CA

Paul Talbot-MN

Rive Duncan-OR

Ethan Green -MI

John Pavlik-CO

David Taylor-CA

Peter Noble-MO

Tom Holley-AZ

Michael Sanchez-NM

Jaylene Adakai-Sanchez-NM

Kyle Behrens-AZ

Shawn Adams-UT

Jenna Lee Scott-CA

Casey Judd-ID

Robert Lesch-IL

Jacqueline Silvrants-VA IHO Robert Silvrants

Paul Frick-PA

Ricky Siegel-CA

Edward Phipps-NJ

Hunter Bell 111-MT

Kim Kufta-CA

Melanie Peterson-NV

Francis Franco-OR

Joshua Franco-OR

John Norton-Jensen-VA

Karen Day-WY

Cody McFarland-WY

Dan Damann-CA

Tyler Bosworth-CA

Nancy Cosgrove-CO  IHO Danny Holmes for his 40th birthday

Galen Roesler-SD

Michael Harnois-WI

Paul Dahlen-CA Captain Vacaville FP

Dana Dahlen-CA Vacaville FPD Fire Belles

Matt Dillon-PA

Charles Waters-AZ

Steven Otoupalik

Paul Balfour

Stan Mitchem

Tim Nutley

David Lowe

Deborah Traver

Emily Barker

Rosemary Barker

David Barker

Sandy K Dunbar

Bob Klindworth

Arthur S Mindlin

Glen Bartter

Tara Haack

Jeremy Lynch

Deane Seeger

Alyx Fier

Jacqueline Le Clair

William Foster-AZ

Julie Rhodes-TX

Greg Emerson-NV USFS Retired

Lance Vallares-CA

Bill Yemma-CO  USFS

Angela Yemma-CO  BLM

Richard Silvrants-VA

David Aranauckas-CA

Scott Culkin-CA

Richard Sheets-CA

Alec Lane-CA IMO those we lost in 2017

Jenna Roose-MT

Paul Roose-MT

Andrew Snutg-ID

Logan C Williamson-MT Whitegrass Fire Suppression

Wyitt W Williamson-MT Whitegrass Fire Suppression

Teresa Mitchell-Mt Whitegrass Fire Suppression

Andrienne Calfrobe-MT Whitegrass Fire Suppression

Andrew Maryhide-MT WhitegrassFire Suppression

Tinaya Monroe-MT Whitegrass Fire Suppression

Kendall Reyher-SD

Steve Peterson-ID

Howard Hoyt-OR

Kevin Greenhaigh-UT

Tina Greenhaigh-UT

Alicia Hone-UT

Eric Weber-NJ  NJ Forest Fire Service

Don Will-CA

Robert Silvrants-VA

Andy Lipp-SD

Rachel Hobbs

Dillon Helms-CA

Linda Austin-CO

Eddie Taylor-USFS

Richard Sparks-WI

Mike Dugan-ID

Kelsea Ochs-CA

Christopher Guadarrama-CA

Casey Glines-SD

Josh Pargas-NM

William Lee-CO

Gelen Young-NM

Chip Houde-AK

Dave Kannas-MN

Ryan Flemke-MN

Robert Hazen-NJ

Terri Kenkins-GA

Jose Trufillo-NM Carson NF

Richard Stanger-SD

Carl Schaefer-CA

Mike Rice-MN Chippewa National Forest

Paul Craven WA

Dana Bagnoli-AZ IHO Kevin, Robert & Eric

Kellie Stover-SD

Jonathan Barrett-AZ

Keith Ward-NV

Kyle Tolosano-CA

Jarrod Zweigart-ID

Matt Martens-WA Kennewick Firefighters Local 1296

Paul Iannizzotto-FL 343 Never Forget FDNY IMT

Karen Richardson-WA IHO George Carey

Steven Shuck-SD

Susan Seber-ID IHO Brian Lee & IMO the Granite Mtn Hotshots

Kyle Hermiston-MT

Harold Reynolds-TX

Lisa Kemper-NV

Lucas Hunkler-FL

Spencer Robertson-OR

Peter To-USFS Allegheny NF

Anthony (Hollywood) Beigel -USFS Honor Guard

Jonna Myrick-CA

Matt Kampf-CO

Katie Bernethy-CO

Susan Janice-MA

Jimmy Dodson-NC IHO NC State Parks Burn Crew

Austin Bowling-CA

Kay Horan-WI

Doug Horan-WI

James Horan-Wi

Anastasia Horan-WI

Daniel Pearson- Honor Guard

Cody Weink- NPS Honor Guard

David Celino-MA

Brian Schroeder-IL

Mark Twain Helitack Crew

Barney Lyons-ID

Sarah Wyman-NY

Al Crouch-ID

Gayemarie Ekker- IMO Joe “Utah” Thurston

Laurel Peterson- IMO Joe “Utah” Thurston

A J Huston-CA

Terry Wallace-NV

Katrina Jongenelen-MO

Gilbert Becenti-CO

Janet Herring-VA

Rita Martin-CO Chi Kappa Chapter of Epsilon Sigma Alpha

Vickie Hutsizer-ID USFS

Kenny Musial-WI

Joseph Cook-CA

Liz Kurpies-CA IHO of your retirement

Alexander Sechrest-WA

Brian Vasquez-CA  USFS

Gerald Campbell-CA Sacramento County Airport Fire

Mark Hopkins-FL

Tracy Milakovic-CO USFS Pike NF

Philip DeSenze-CA

Larry Edwards-MT

John Derr-ID

Brian Flynn-NV

Scott Biddle-NV

Jared Rosoff-NV

David Nelson-CA

Wende Wilding-UT

Gayle Sorenson-UT

Andrew Lyon-CO

Chris Loxterman-AZ

Mike Starr-AZ

Don Weaver-AZ

Sharon Taube-UT

Brittain McNeil-ID

David Zuares-ID

Edward Lewis-WA Pacific Northwest Team 3

Cathy Hutton-WY

Cliff Hutton-WY

Richard Davis-MI

chloe McClantoc-CO/Denver Epsilon Council of epsilon Sigma

Juan Ortiz-NM / Gila NF Employee Association

Janelle Thompson-CA

Tyler Womack-OR/Oregon Dept of Forestry

Matt Schutty-OR / USFS Siskiyou Rappel Crew

Travis Asmus-CA

Sheryl Solberg-AZ

Raeanne Thurston-AZ

Ryan Barela-AZ

Scott dErnest-WA

Wes Odom-AZ/Surprise Fire Medical Dept

Matt Engbring-AZ

Rose Henerson/Great Basin Team 3

Marian Kadota-CA

Philip Chi-OR

Jan Diamantini-OR IHO Tami Bickett

Tom Diamantini-OR/IMO Tami Bickett

Mike Law-OR

Barbara Eddy-OR/USFS

Brian Randolph-ID

Kevin Koch-Dave’s Towing

Angela Blakely-Dave’s Towing

Janice Koch-Dave’s Towing

Andrew Koch-Dave’s Towing

Ryan Blakely-Dave’s Towing

Brett Orland-Buck’s Bags

Brice Molitor-MT

Greg McAlpine-CA

Paul Wells-NM

Jeremiah-Braun-MN

Tiana Glenn-ID

Tim McElwee-AZ IMO Sean Misner & his brothers Granite Mountain IHC

Debra McElwee-AZ IMO Sean Misner & His brothers Granite MT IHC

Joe F Hartman-MO

Juan Bautista-OR Pacific Coast Contracting Inc

John P Case-AZ

Jim Payne-AZ

Gale Payne-AZ

Kenneth Reid-CO

Kate Morris-CA

Robert Weber-CA

Patricia Patterson-ID

Brett Ostler-UT

Tyler Mundy-CA

John Sannes 11 _OR

Beth Sannes-OR

Jay Rideout-WA

Andy Vasquez-CA

Nicholas Jeros-Wv

Elizabeth Lynch-MT

Jodine Barnes-WA

Brent Renison-OR

Dr. Jeffrey Brown-IA

Joseph Brown-TX

George Zoffman-CA

Debbie Anderson-CA

Michael Wilson-CA

Denton Bungarz-CA

Judith Bungarz-CA

Kenneth Berzof-KY

Alan Colwell-KY

Richard Hartigan-AZ

Erin O’loughlin-MT

Kim Cash-WI

Cid Morgan-MI

Robert Bennett-CA

Stephen J Farrington-CA

Lew Sovocool-CO

Dee Townsend-WA Retired NPS & USFS

Bill Macaulay-NV

Ryan McPherson-AK Alaska Fire Service

Philip Bordelon-OR

Eric Solomon -CA Tonto National Forest

Patrick Sheridan-VA

Wes Edwards-CA

Shaye Edwards-CA

Harold Gemmell-MT

Michael Cramer-WA Westward Wildfire

Kevin Elliott-CA Los Padres Natl Forest

Christopher Tiedeman-CO

Wyatt Ostler-UT

Diane Hansson-OH

Rex Thompson-AZ

Samuel Wyckoff-WA

Ian Dooley-NY

Michael Woods-WY

Sherry Ward-ID

Becki Nesbitt-OR

Gregg Smith-CA

Carl Klug-NV

Mark Boche-WI

Don Edwards-CA

Frank Weaver-MN

Mike Lewis-IL

Jim Jaminet-CO

Robert Gates-CA

Sherry Dunning-ID

Nat Whittemore-MA

Nancy Whittemore-MA

Duane Vasten-CO

Betsie Gettings-WY

Shawn Gettings-WY

Brenda Crull-IN

Anne Rock-MA

Dorothy Kimble-MN

Steven Moore-TX

Jason Miller-CA

Peter Irvine-VA

Dawn Sanchez-CO

Brian Lyttle-CA

Sylvia Lyttle-CA

Carol Roth-MI

Walter Roth-MI

Craig Perkins-CA

Jay Gardner-CA

Cindy Wedekind-OR

Eric Krueger-OR Klamath Rd Fremont-Winema NF IHO Deb Grosbusch

Michael Johnston-ID USFS

Sara Brown-OR USDS

Bill Paxton-MO IHO Eastern Area IMT

Becky Paxton-MO IHO Bill Paxton Firefighter?PIO 1 since 1990’s

Rick LaZelle-CA

Monty Messenger-CA

Erin Shockley-VA

Mary Colton-CA

Mary McPeck-AZ

Kevin Curfman-WA

Ellen Dunlap-ID

Rick Dunlap-ID

Heidi Schewel-AZ

Eileen Milligan-NV

Tim Baker-MT Miles City BLM

Mark Wesseldine-CO Platte Canyon Fire

Zach Wesseldine-CO Klamath Hotshots

Marcia Smith-NH

Leigh Ann Evans-OR IMO Alan Wyatt Missionary Ridge Durango, CO

Zachary Ellinger-NV

Tad Morelock-CA

Jesse Morelock-CA Happy Camp Helitack

Shawn Turner-PA

Jason Althouse-AZ

Karen McPeak ID IMO Cabel Hamm

Thomas Todrank-ID IMO Ron Chambless

Stephen Powers-PA

Jonathan Ellis- NJ NJ Forest Fire Service

Peter Stewart-NM USFS

Fred Pavlovic-NM

Daniel Skinner-CA

Maria Skinner-Ca

Chris Furr-NM

Kathryn Furr-NM

Linda Campbell-IN

Eric Rogers-NC

Terese March-CA

Chris Castellon-CA

Sherry Story-CA

Jo Ann Singley-CA Epsilon Sigma Alpha Foundation

Robert Tinker-CA

Monika Nicholson-WA BLM

Jeremy Fenno-WA

Matthew Brown-CA USFS

Peter Briant-NV

Dale Weir-WA

Kristen Marshall-OR

Peter Ringen-CO

Cameron Hammitt-CO

Mike Harvey-CO

Jo Smith-AR

Chris Ives-AZ

Mike DeGrosky-MT

Cassie Pearson-WA

Jeffrey Crawford-OR

Alex Fallon-NV IMO Will Hawkins & Jacob O’Malley

Ellen Fallon-NV IMO Will Hawkins & Jacob O’Malley

Carol Henson-UT

Ken Henson-UT

Stephen Wallis-CA

Dylan Kane-OR

Glenn Sundstrom-CA

Michael Gillespie-AZ

Zachory Huff-CA

Jared Staggs-WV

Kathy Robatcek-MI

Stan Sutton-CA

Geri Belt-NY

Jayson Walker-NV

Donna Ritchey Martin-MD

Tucker Flaten-WI

Steven Flaten-WI

Dale Smith-TX

Andy Heisey-GA

Susie Heisey-GA

Donald Bowen-CA

Brian Fritsen-OR

Rudy Sandoval-UT

Karen Smith-CO

Henry (Larry) Benham-NV

Rex Reed-Wa

Justin Gagnon-CA

Charles Les Page-KS

Raymond Self-AR

Biddy Simet-MT

Robert Eisele-CA

Bill Mayer-WY NPS Grand Teton NP

Mike Patten-MT USFS

Michelle Spence-CO

John McDaniel-KS

Nick Robatcek-MI

Todd Haines-NM

Jeff Barnes-MT

Dan Brown-ID

Jill Thomas-ID

Phillip Gilmore-MA

Veronica Mard-MA

Leon Schindell-NV

Barbara Stewart-VA

John Keener-WA

Mark Oetzmann-ID Price Valley Heli-Rappellers

Jim Ulmaniec-WI

Bob Klages-CO BLM

Tom Diani-NV Reno Fire Dept

Tom Turk 11-NV

Tony Huegel-ID

DMarie Gallegos-Trijuillo-NM

Christopher Feather-WA

Matthew Salas-CA American River Hotshots

Brian Blatney-FL

EJ Bunzendahl-KY USFS

Clifton Torrey Jr-MS USDA Forest Service

Kenneth Nelson-AZ

Louisa Evers-OR

Dan Hernandez-NM

Dana Strahan-CA

Steven Markason-WY USFS

Randy Anderson-ID Snake River IHC

Marilyn Cockrell-CA

Brit Rosso-AZ

Dale Brown-CA IMO Mat Brown

Lynda Brown-CA IMO Mat Brown

William Sanders-ID

Erica Husse-CO BLM

Scott Haas-CO

Sarah Synowiec-CO

Jennifer Brown-NV

Hunter Smith NJ

Jonathan Mann-CA USFS Shasta Trinity NF

Karen Scholl-AK

Troy Crowe-MO

Carl Hadler-NJ NJFFS A1 Div 1

Nathan Goodrich-OR

John Finley-NV

Deborah Finley-NV

KC Bjorsen-ID

Brandon Dunham-NV

Joel Pomeroy-OR

Glade Campbell-CA

Mary Huels-WA

John McAndres 111-NJ

Lori Anderson-CO

Steven Radtke-CA

Patrick Skaggs-OR

Kara Skaggs-OR

Cathy Slover-IL

Susan Bissell-AK Alaska Fire Service

Willie Cirone-FL Florida Forest Fire

Sandra Cirone-FL NJFFS

Michael Santistevan-ID

Chad Malicki-WI

Garland Shaw-MT

Brenden Sullivan-CA Stanislaus NF Groveland District

Steven Chaffin-CA Iron Mountain Hand Crew USFS

William A Beebe-AK

Tanner Young-NV

Richard Dary-WI IHO Ross Dary

Bruce Suenram-MT

Darren O’Loughlin-UT Lone Peak IHC

Gregory Struiksma-WA Lone Peak IHC

Kadell Deason-UT Lone Peak IHC

Christian Berninger-UT Lone Peak IHC

Terry S Michaelis-UT Lone Peak IHC

Brett Branin-UT Lone Peak IHC

Jaspir Amir-CA Lone Peak IHC

Justin Roach-UT Lone Peak IHC

Matthew Jarvis-UT Lone Peak IHC

Kevin Argueta-Ayala-WY Lone Peak IHC

Ross Cooper-CA Lone Peak IHC

Eliasbit Arreola-UT Lone Peak IHC

Mitchell Hanson-UT Lone Peak IHC

Travis Unrein-UT Lone Peak IHC

Haile Hehn-WA Lone Peak IHC

Shayne Ward-UT Lone Peak IHC

Cole St Martin-MN Lone Peak IHC

Alejendro Ocotlan-CA Lone Peak IHC

Liam McKinley-UT Lone Peak IHC

Preston Osland-UT Lone Peak IHC

Daniel Sullivan Jr-AZ Lone Peak IHC

Devon Dubay-UT Lone Peak IHC

Oscar Rodriguez-Machorro-UT Lone Peak IHC

Preston Ley-UT Lone Peak IHC

Kay Esterbrook-CO

Steven D Ellis-CO

John Thompson-MT

Meghan Sherman-AZ

Peter Coors-CO

Molson-Coors-CO

Carrie Moore-UT

Spencer Johnston-ID

Stefanie Johnston-ID

David Coors-CO

Sirena Fugitt-TX

John Fugitt-TX

Cindy Cherone-CA

Tracy Fifarek-MN

Case Parker-MT

Steve Meyer-OR

Vicki Lynch-CA

Adam Kohley-AK–BLM

Kristi Sullivan-AZ

Dan Sullivan-AZ

Mike Antalosky-PA

Angie Matos-MT

Linden McNeilus-MN

Bonnie Roberts-UT

Mark Karr-CA

Justin Fredrickson-CO

Richard Renouf-ID

Julie Lafferty-Dollemore-Renouf-ID

Sarrah Steele-ID USDA

Nate Christiansen – CO

Greg Black-CA  Kern County Fire Dept

Mitchell Lane-TX

Rita Simpson-PA

Stacie Cicarios-OR

Jacob Cicarios-OR

Heather Woodman-CA

Lynda Alberico-CA

Elias Hurtado-NM

Cheron Ferland-NM Wildlife Bio/IRIN

Tom Wurm-MT IMO Mike Cahill

Leliah Mojarrab-NM BLM

Tamara Conner-UT

Jose Acosta-ID

Cheryl Orgas-WI IHO Christopher Meeker

Sig Palm-WY

Raymond Perrault-Willamete NF

Christopher White-McKenzie River IA Crew

Aaron McDowell-Santiam River IA Crew-IMO Dale Mendes

Ron Brown-WY

Peggie Cathie-CA

Shawn Barrows-SD Rapid City Fire Dept

Ian Larson-OR Willamette NF

Michael Waugh-Az Willamette NF

Brandon Eves-OR Middle Fork IA Crew

Daniel Bark-OR Santiam River IA Crew

Karen Hoffman-OR

Carole Wilson-OH

Jen Croft-VA

Tiffany Jones-TX

Jake Fitzgerald-CA USFS Heartlake Handcrew

Connie Anderson-CA IMO Travis Carter GM IHC

Jerry Westfall-CA

Harold Reed-CA USFS

Robert Palmer Sr-WA

Karen Varney-MA

James Archambeault-WA

Thomas Hooten-CA USFS Retired

Karen Brent-GA

Austin Lee-NV IHO Jacob O’Malley & Will Hawkins

Richard Nicholson-CA

Andrew Holtmeyer-SD

Michelle Surratt-MT

Daniel Preston-OR

Lee Ann Quinn-RI

James Holcomb-VA

Sean Dewitt-OR

Jeremiah Mendez-OR

Toby Leon-AZ

Christina Bartlett-ID

April Gasper-NV

Gordon Ruble-WY

Carolyn Higgins-CA CIIMT#4

Terri Knauth NIMO

Kevin Knauth District Ranger on Bonners Ferry Rd

Charley Burns-WA DNR

Kim Soule-UT

Joshua Dilick-UT

Scott Parsons-CA CIIMT #4

Kim Parksons-Ca So Cal Incident Mgmt Team 3

Benjamin Drake-WA Entiat IHC

Raymond Grimes Jr-NJ IHO Raymond Grimes Jr

Monika Kawski-AZ Ruby Mountain Hotshots IMO David Gray

Joan Lawrence-OR

Pamela Keithly-WA

Pat Mann-AZ

Cheryl Beauers-CO #3878 Zeta Chi Chapter of Epsilon Sigma Alpha

Sally Lobel-CO Theta Eta Chapter #2810 Epsilon Sigma Alpha

Yvonne Farrell-CO Epsilon Sigma Alpha

Georgia Knight-CO Epsilon Sigma Alpha

Susie Morris-CO Signa RHO Chapter Epsilon Sigma Alpha #5014

Dave Garrison-CO

Janet Evans-UT

Steve Evans-UT

Dean Rasussen-NE

Evan Schachtel-IL

Donna McCain-CA

Dean Clark-CO

Cody Dems IMO Len Dems

Geri Herbert-ID

Ryan Seemiller-CA

Drew Augustyn-MI

Eric Miller-OR Prineville IHC

Brendan O’Reilly-OR Prineville IHC

Darcey Doyle-ID

Doug Zimmer-WY

Tanner Mawhinney-WA

Pamela Werchau-AZ

Julie Rubio-OR

Robert Laeng-CA CIIMT 4

Paula Chambless IMO Ronnie Chambless

Scott Sorensen-ID

Dennis M Costello-CA

Logan Costello-CA

Douglas Witham-CA

Linda Witham-CA

Mark Witham-CA

Dennis Seeley Jr-NJ

Mark DeGregorio-CO

Van H Chanay-CO

Michele Stefanides-PA

Karen Grubbs-NM

Jam Amen-TX

Megan Thomas-LA

Alex Benitez-CA

Ron Cole-CA

Larissa Grant SD

Dustin Murray-ID

Betty McQuirk-ID

Jeremy Bergbower-MT

Rick Barton-CO

Joan Gallagher-NM

Diane Travis-AZ

Joel Harris-CO

Bobby Maynes-CO

Hayes Fredrickson-CO

Adam Kettridge-CO

Brandon Williams-ID

Robert Burrus-WA

Margrete Bjornsen-NV

Minghua Chu-CA

Russell Leggett-CO

Matt Irving-CA

Ron Ryan-FL

Deanna Etheredge-FL

Josh Shroyer-WY

Tammy Shroyer-WY

Rosanne Sullivan-IL

Cheryl Ridlon-NM IMO Token Adams

Jun Kinoshita-CA

Judy Hallisey-WA

John Kelly-CA

Adam Ramirez-CA

Nicole Gilbert-MT

Denis Kirkley-AZ

Mason Quick-MT –Montana DNRC

Land Huegel-ID

Peter Vidmar-CO

Kyle Nakazawa-CA

Jason Kjenstad-NM

Jeff Hammes-CA

Eric Toft-CO

Stacey Evans-UT IHO Bonneville Hotshots

John Courtright-ID

Frank Davis-OR

Ben Jacobs-CA

Sara “Sally” Browning-NC

Chris Wikeen-CA

Michael Ringleb Jr-CA

Dick Hodge-ID

Belinda Plummer-CA

Ty Miller-AK

Kevin Janes-CA

Kirk Will-CO–State of CO Div of Fire Prevention & Control

Joseph Bell- FL

Brian Morris-WA–Wa Dept of Natural Resources

Arthur Cherry-LA Redmond Jumpers

Margaret Cherry

Anthony Cherry

Jake Schumacher-NV BLM

Kaylon Northington-CA

Hugh Fairfield-Smith-CO Greater Eagle Fire Protection District

Cory Waters-NC

Kimberly Drake-ID

Missy Hone-UT Wasatch Helitack

Bradley Medvin-CA

Erin Banwell-AZ

Marin Stark-MT USFS

Logan Blankenship-IL Midewin IHC

Katie Blankenship-IL

Jerry Hoffman-IL Midewin IHC

Joe Kaufman-IL Midewin IHC

Mike Bittner-Midewin IHC

Taylor Griffin-IL Midewin IHC

Hilary Griffin-IL

Anna Sivill-IL Midewin IHC

Trae Tuttle-Il Midewin IHC

Mike Dlugos-IL Midewin IHC

Mike Schipper-IL Midewin IHC

Dave Gones-IL Midewin IHC

Brian Peterson-IL Midewin IHC

Connor Solms-IL Midewin IHC

Jason Hunt-IL Midewin IHC

Jenna Hunt-IL

Shannon Kahrig-IL Midewin IHC

Ryan Riekkoff-Il Midewin IHC

Hunter Loncarich-Midewin IHC

Reece Willie-Midewin IHC

Tony Thurnau-Midewin IHC

Jake Lueck-Midewin IHC

Maddie Zebro-IL

Cathy Taylor-OR

Kendall Jewett-CA USFS

John Watson-CO

Miranda Stuart-FL

Michael Veasco-CA

James Corvino-WA

Norene Norris-AZ

Dale Wine-TN

Christopher Ingram-CO

Bradley Ray-NV Live Like Luke

David Johnson-WA

Jarred Johnson-WA

Jeremy Johnson-WA

Peter D’Aquanni-NM

Anthony Stanaro-ID

Jason Butler-CA BLM Folsom Lake

Tyler Scheibenpflug-ID

John Plisga-ID IHO Sam Magnifico

Ben Plumb-AZ Apache Sitgreaves NF

Shawn Adams-UT

Cheryl Bright-ID

Ryan Conway-AZ

Joseph Piesco-CO

Pam Urban-MA

Kathy Garrison-CO Epsilon Sigma Alpha

Luke Campbell-Wa Entiat IHC

Ehren Phillips-WA Entiat IHC

Jason Russell-WA Entiat IHC

Patrick Chism-WA Entiat IHC

Kyle Clemans-WA Entiat IHC

Jonathan Melby-WA Entiat IHC

Evan Smith-WA Entiat IHC

Hannah Coolidge-MD Entiat IHC

Kevin Farrands-WA Entiat IHC

Ian McCord-OR Entiat IHC

Colton Carr-WA Entiat IHC

Taylor Phillips-WA Entiat IHC

Rob Poyner-WA Entiat IHC

Caleb Desmarais-WA Entiat IHC

Michael Millie-WA Entiat IHC

Hugo Vasquez-WA Entiat IHC

Devin Dyler-WA Entiat IHC

Erick Garcia-WA Entiat IHC

Garret Zimmerman-WA Entiat IHC

Daniel Pickard-WA Entiat IHC

James Sweeney-NM Gila Hotshots

Wyatt Shellhorn-NM Gila Hotshots

Michael Head-NM Gila Hotshots

Tyler Clare-NM Gila Hotshots

Amy Keithly-NM Gila Hotshots

Benjamin Liming-NM Gila Hotshots

Jason Harper-NM Gila Hotshots

Michael Ehlinger-NM Gila Hotshots

Adam Mendez-NM Gila Hotshots

Kadin Shain-NM Gila Hotshots

Mahalia Soap-Nm Gila Hotshots

Jeremiah Torres-Nm Gila Hotshots

Nigel Palmer-Nm Gila Hotshots

Paul Rivera-NM Gila Hotshots

William Shecterie-NM Gila Hotshots

Daniel Guilfoyle-DC Gila Hotshots

Jeffrey Campbell-NM Gila Hotshots

Averi Sherman-OH Gila Hotshots

Steve Nicholso-WY

John Meek-CO

Steven Gundersen-MT

Jackie Berenyi-MT

Crosby Holman-UT

Oakley Holman-UT

Philip Verplancke-Il

Michael Purdy-CA USFS CA-Knf Retired

Marty Howes-NV

Liz Hahnenberg-MD

Bill Hahnenberg-MD

Marie Johnson-MI-IHO William Creeden Southtooth NF

Ted Johnson-MI IHO William Creeden Southtooth NF

Aaron Badillo-ID Boise National Forest

Tim Brewer

Matthew Dunlap-CA

Jenifer Hochstrasser-AZ

Robert Martin-AZ

Curtis Palmer-WA SNF Chief 1 Retired

Samantha Nichols-SD

Cheri Monsen-CO

Sam Magnifico-OR

Robert Haines-CO

David Draayer-CO San Juan IHC

Jay Godson-CO San Juan IHC

Scott McCreary-CO San Juan IHC

Keith Bedonie-CO San Juan IHC

Roy Vega-CO San Juan IHC

Jared Rogers-TN San Juan IHC

Sarah Barry-NM San Juan IHC

Tyler Hoest-CO San Juan IHC

Sean Hosier-CO San Juan IHC

Casey Gorsett-CO San Juan IHC

Eric Stoorza-CO San Juan IHC

Justin Giorno-CO San Juan IHC

Zach Spencer-CO San Juan IHC

Jackson Charrette-CO San Juan IHC

Jon Wegener-CO San Juan IHC

Tyler Moylan-MN San Juan IHC

Ashley Ting-CO San Juan IHC

Phil Martinez-RI San Juan IHC

Charles Thelemann-CO San Juan IHC

Chase Dittrich-CO San Juan IHC

Jean Seymour-ID

Laurie Welter-ID

Gerald Perry-AZ

Steve Prescott-ID

Hector Madrid-NM Imagination Fabrication

Karin Frost-Madrid-NM

Dan Fiorito-OR

Rees Beck-CO National Wildland Fire

Hank Shepard-Logan IHC

Derrick Charpentier-NWCFMU

Tim Dedrick-Oregon Department of Forestry

Buffy Bandley-CA

Vance Andersen-UT

Neil Leifker-AZ

Jacqueline Harrell-CA

David Neydlin-CA

Jessica Morman-ID

Martin McGuire-NM

Glen Kinder IV-KY

Devin Parks-OR Zigzag IHC

Tom Carvajal-OR Zigzag IHC

Marissa Krawczak-OR Zigzag IHC

Memo Marquez-OR Zigzag IHC

Will McKinney-OR Zigzag IHC

Amanda Monthei-OR Zigzag IHC

Tomas Rivero-OR Zigzag IHC

Kevin Schmitz-OR Zigzag IHC

Josh Schuler-OR Zigzag IHC

David Schaad-MT Zigzag IHC

William Sloop-OR Zigzag IHC

Sandra Sperry-WA Zigzag IHC

Chris Stash-OR Zigzag IHC

Nick Terry-OR Zigzag IHC

Adam Vanderpool-OR Zigzag IHC

Glenda Torres-CO

David Douglas _OR

Jesse Kiene-OR

Grant Moss-OH

Zachary Skerl-OH

Martha Mowry-NM

Diane Schmidt-PA

Chris Lord-ME

Brian Gieryk-ID

Jason Heinz-WA

Taija Corso-WA Okanagon-Wenatchee NF

Jill Rausch-ID

Geoffrey Melly-WA

Davis Oatway-UT

Peggy Setter-CO

Dick Mangan-MT

Kevin Throop-WI

Eric Peterson-MD

Bert Starr-MT

Samuel Larry-AL

Erik  Blankenship-UT

Derek Schmidt-OR Rogue River IHC

Ryder McCray-OR Rogue River IHC

Emilee McPherson-OR Rogue River IHC

Alex Clayton-OR Rogue River IHC

Cody Chiverton-OR Rogue River IHC

KC Koogler-OR Rogue River IHC

Richard Delong-Rogue River IHC

Ian Rodgers-OR Rogue River IHC

Luke Mayfield-Rogue River IHC

Michael Ingman-Rogue River IHC

Brian Evans-Rogue River IHC

Mac Swanson-Rogue River IHC

Jerimiah Jacks-Rogue River IHC

Karen Ritland-Rogue River IHC

Adam Wold-Rogue River IHC

Lauren Caitlin-Rogue River IHC

John Papich-OR Rogue River IHC

John Ingman-Rogue River IHC

Rory Kaberline-Rogue River IHC

Katheryn Kaonis-Rogue River IHC

Ty Parker-NJ

Edward Sayre-NJ

Carolyn Winkler-OR

Wade DeBraal-OR

Michael Shaw-ID

David Dukart-CA

Matthew Aoki-CA-Los Padres IHC

James Robertson-Breckenridge IHC

Ryan Lobre-Breckenridge IHC

Corey Correa-Breckenridge IHC

Joel Masi-Breckenridge IHC

David Blake-Breckenridge IHC

Javi Ruiz-Breckenridge IHC

Sean Quezada-Breckenridge IHC

Joaquin Ibarra-Breckenridge IHC

Eric Wallace-Breckenridge IHC

Casey Bennett-Breckenridge IHC

Alec Goulet-Breckenridge IHC

Chase Fearon-Breckenridge IHC

Troy Brown-Breckenridge IHC

Rudy Berumen-Breckenridge IHC

Nathan Lovewell-Breckenridge IHC

James Lazaro-Breckenridge IHC

Raul Ramirez-Breckenridge IHC

Nathan Marsino-Breckenridge IHC

Riley Sheldon-Breckenridge IHC

Bart Kicklighter-USFS

Julian Robinson-MT

Gary Bone-CO

Patrick Seger-IL

Gary Cornell-UT

Mitch Glenn-Tiller Ranger District Engine 25

Jeremy Rux-OR

Andrew Pohlman-CO

Seth Greene-CA

Bonnie Wood-ID

Ryan Spies-CA-Del Rosa IHC

David Borero-CA-Del Rosa IHC

Jeremy Ellis-CA-Del Rosa IHC

Christopher Surgenor-MT

Janet Dodson-OR

Curtis Coots-CA

Elizabeth Lockwood-OR

Lynn Good-NJ

James Good-NJ

Joann Overacker-CA

Gregory Overacker-CA

Mike Tateishi-OR

Brittany Allen-OR

Kim Carland-CO

Greg Gamertsfelder-UT-Wasatch Helitack

Quinn Robinson-PA

Johnathan Brooks-UT-IHO Josh Evans

David Gerboth-CA-CIIMT #4

Morgan Kemple-CA

Erin Capuchino-CA

Jeff Hammond-AZ

Leta Schoeller-KY

Adam Ackerman-ID

Dorothy Ackerman-ID

Jackie Davis-ID

Debbie Kelly-ID

Michael Kelly Sr.-ID

Janice Lewis-CA

Jeff Wenger

Derek Jackson-CO

Corrie Smith-ID

David States-CA

Ryan Carabajal-NM

Courtney Wood-CA

Jeff Brooks-CA

Douglas Stuart-CA

Michael Laxo-CA

Clinton Northway-AK

Alicia Pharr-CA

Michael Nelson-CA

Michael Neuron-CA

Troy Sears-CA

Nancy Picazo-Ortega-CA

Drew Derrick-CA-Los Padres Hot Shots

Issac Crabbe-OR

Shawn Allois-CA

Chuck Borg-OR

Tobias Hutchens-VA

Rachael Livingston-OR

Shane Dillavou-OR

Clay Templin-AZ

Joaquin Gutierrez-NM

Jamie Talbott-CA

David LaChapelle-ID

Gerald Scott-OH

Timothy & Evelyn Williams-CA

Mark Johnson-CA

Skyler Nilsen-CA

Heather Wonenberg-OR-Yosemite Helitack

Andrew Davenport-CA-Yosemite Helitack

Jeff Pirog-CA-Yosemite Helitack

James MacTaggart-CA-Yosemite Helitack

Ben Raybould-CA-Yosemite Helitack

Alaina Greene-CA-Yosemite Helitack

Chris Creamer-CA-Yosemite Helitack

Ryan Baker-CA-Yosemite Helitack

Brent Rahn-MO

Linda, Kate and George Chappell-UT

Dona Tong-CA

Travis McConnell-CO

Rebecca Lefor-CA

Erin Cronin-CO

Kyle Titus-AZ

Dustin Hallam-CA

Casey Dunn-CA

Scott Livengood-CO

Kevin Conley-CA

Blaine Loar-UT

Bridgette Cuffe-AZ

Trevor Williams-UT

Richard Stirts Jr.-MO

Douglas Suerig-UT

Royce Wilber-BLM Alaska Fire Service

Carl Doaty-Wind Cave National Park

William Zekas-CA

Jason Johnston-CA

Justin & Tracy Mund-OR

Ray Crowe-AK

Rob Thibault-CA

True Brown-AZ

Thomas Cline-CA

Jamie & Ryan Wade-AZ

Brian Drinville-NM

Lorraine Entner-NV

Katherine Schmidt-CA

Joan Drnjevic-ID

Mark Johnson-CA

Tamara Dierks-SD

Nick Kostechko-CA

Chris Clervi-CO

Steve Timboe-CA-LA County Fire Department

Lindsey Negherbon-OR

Gregory Smith-FL

Mikell Newton-OR

John Dickerson-CO

Bradley & Caron Johnson-AZ-USFS

Caroline Miller-TX

Peter Barry-CO

Herman & Debbie Wendell-CA

Ross Garlapow-CA-Kaweah WFM

Elliot Nauert-NC-Kaweah WFM

Rafael Torres-CA-Kaweah WFM

Pedro Ortiz-CA-Kaweah WFM

Dennis Cueva-NC-Kaweah WFM

Jan Navalta-NC-Kaweah WFM

Ivan Alcala-NC-Kaweah WFM

Arlene & Eric Gregory-WY

Michael Bryant-AZ

Rocky Opliger-CA

Dee King-Raub-CA

Patrick Titus-CA

Bill Kornrumph-NM

Kurt Mattocks-AZ

Ted Adams-OR

Charles Spencer-CA

Vaness Glynn-Linaris-AZ

Claire & Brian Veseth-ID

Dutch Stemike-OR

Norm Tindell-TX-Wildfire Defense Systems

Cynthia & Jeff Hogg-NM

Michael Turos-NM-CIIMT#4

Jennifer Nowdesha-CA-IHO Carr fire

Rance Marquez-AZ

Victor Brown-AZ

Travis Sagebiell-TX

Doug Lawton-NV

Nicholas Hruby-MN

Brent Pierson-ID

Lakota Burwell-WA

Cody Holmquist-OR

Sarah Huff-CA

Shane David-CA

David Degennaro-UT

John Oliver-VA

Cameron Balog-ME

David Merriman-CO-Arbor Scape

Andrew Godfrey-CO-Accumed

Aaron Mandel-CO-South Park Fire Dist.

Grant Steelman-FL-Seminole Tribe of Florida

Mike Burnham-NM-Silver City IHC

Kelly Watts-UT

Mark Brown-AZ

Kurt Ranta-WA-Baker River Hotshots

Gary Chicks-WA-Baker River Hotshots

Tim Judd-WA-Baker River Hotshots

Bill David-OR-Baker River Hotshots

Chris K Ramiskey-OR-Baker River Hotshots

Julius Jacobsen-WA-Baker River Hotshots

Benjamin Hannon-WA-Baker River Hotshots

Sam Olsen-WA-Baker River Hotshots

Oliver Henry-WA-Baker River Hotshots

Johnny Brady-WA-Baker River Hotshots

Andrew McKinney-WA-Baker River Hotshots

Alexandra Pogue-WA-Baker River Hotshots

Chris Ashby-WA-Baker River Hotshots

Alejandro Hernandez-WA-Baker River Hotshots

Dylan Oliver-WA-Baker River Hotshots

Nick Mattson-WA-Baker River Hotshots

Sadie Ford-WA-Baker River Hotshots

Nat Grainger-WA-Baker River Hotshots

Kelsey McLean-WA-Baker River Hotshots

Jake Stone-WA-Baker River Hotshots

Dan Humphries-WA-Baker River Hotshots

Jack Bruehmer-WA-Baker River Hotshots

Ian Morgan-MI

Michael VanRaden-IA

Jason Monteith-WA

Zoe Sumrall-VA

Denise Baker-CO

Tyler McAllister-UT-Twin Peaks

Chad Stilson-UT

Hans Casperson-MN

Manuel Canela-CA

Laura Mayer-OR

Zach McHugh-MT

Justin Brokel-UT

Larry Weaver-North Texas Fire

Michael Ellsworth-Retired WIMT2

Charles Barclay-VA-Interagency Coordination

Patrick Johnson-UT

Jeremy Gottfried-OR

Brett Low-CA

Adam Smith-VA

Michael McManus-ID

Calvin Miller-GA

Christopher Barrett-AZ

Sean Harris-WA

Kathi Bailey-OR

John Vonk-AZ

Anthony Duke-Rosati-UT

Katherine LaVoie-UT

Danielle Kona-AZ-Phoenix Crew 1

Edgar Edmondson-AZ-Phoenix Crew 1

Dominic Barela-AZ-Phoenix Crew 1

Kody Wohlers-IA-Kansas Forest Service

Marka Penner-KS-Kansas Forest Service

Zachary Munsell-KS-Kansas Forest Service

Brad Wagener-KS-Kansas Forest Service

Jeff Gallivan-AZ-Phoenix Crew 1

Clint Kelley-AZ-Phoenix Crew 1

Tom Wilson-UT-USFS

Doug Williams-AZ-Phoenix Crew 1

Gerardo Diaz-AZ-Phoenix Crew 1

Nicole Poivent-AZ-Phoenix Crew 1

Richard Borunda-AZ-Phoenix Crew 1

Jacob Pace-AZ-Phoenix Crew 1

Christen Romero-AZ-Phoenix Crew 1

Shane Cooper-AZ-Phoenix Crew 1

David Buck-AZ-Phoenix Crew 1

Pedro Mungario-AZ-Phoenix Crew 1

Terrance House-AZ-Phoenix Crew 1

Wesley Temple-AZ-Phoenix Crew 1

Jeremy Simoneau-AZ-Phoenix Crew 1

Krista Countryman-AZ-Phoenix Crew 1

Caroln Cox Williams

Brian Esch-NV

Michael Linehan-OR

Michelle Ellis-HI

Trent Vonderheit-ID

Paul Carmichael-NV

Bill Schuster-MN-Forest MGMT-Fire/Aviation LLC

Cammie Glass-NV

Joan Marett-AZ

Kathryn Weiss-ID

Kenny Frick-NC

Shane Cochran-WA

Kyle Jacobson-CA

Tapanga Almada-AZ

Dennis Cullen-CA Retired USFS

Blake Stratton-FL

Mike Weihman-CA

Rebecca Rose-ID

Kenneth Watkins-SW Area Team 3

Jorge Amaya-Coronado IHC

Kevin Winter-CA

Franky Chavez-NM

Sharma Chavez-NM

John Walter-AZ

Ed McDonald-AZ

Murray Rosengarten

Blake Miller-TX

Michael Norman

William Kuamoo

Jeff Clark-AZ

Mindy Clark-AZ

Jonnell Covault-CA

Sheila Miner-CA-CIIMT4

Wes Shroeder-CA

Jon Janelle-NH

James Boyle-OR

Shane Ralston-ID

Kristi Ralston-ID

Josh Acosta-CA-Fulton IHC

Greg Cole-CA-Fulton IHC

Daniel Hammond-CA-Fulton IHC

Jonathan Bechtel-CA-Fulton IHC

Gibert Hoffman-CA-Fulton IHC

Josh Bull-CA-Fulton IHC

Michael Henson-CA-Fulton IHC

Trevor Long-CA-Fulton IHC

John Kiess-CA-Fulton IHC

Michael Turowski-CA-Fulton IHC

Nikolas Woods-CA-Fulton IHC

Justin Speakman-CA-Fulton IHC

Zeib Witt-CA-Fulton IHC

Jacob Sencion-CA-Fulton IHC

Bryan Lang-CA-Fulton IHC

Cuahutemoc Rojo-CA-Fulton IHC

Nicholas Costa-CA-Fulton IHC

Rafael Sencion-CA-Fulton IHC

Micael Robles-CA-Fulton IHC

Brennen Medely-CA-Fulton iHC

Gary Peterson-USDA Forest Service

Tim Lee-NE-USFS

Daniel Lucht-NE-USFS

Michael Billgren-CA

Dale Overman-OR

Steven Anderson-CA-Liaison Team 4 CA

Sterling Hill-ID

Devin Jurs-ID

Robert Macdonald-ID

Justin Vernon-OR

Kristin Garrison-CO

James Williams-ID Snake River IHC

Matthew Esposito-CA

Lynne Howard-GA

Josh Ward-KS

Jeremey Falkenau-VA

John Singsheim-CO

Seth Bond-MT

Debby Benjamin-OR

Jacob Gross-MS Knoxubee National Wildlife

Taiga Rohrer-UT

Kevin Johnson-CA USFS

Jon Griffin-CA USFS

Terry Gwilliams-ND USFWS

Edwards Plasencia

Quentin Ford-AZ

Kyle Kerstiens-CO USFS

Jason Lyons-CA USFS

Daniel Gillespie-NV North Lyon County Fire

Timothy Myers-NV- North Lyon County Fire

Paul Halko-ND US Fish & Wildlife Svc

Brian Vose-ND US Fish & Wildlife Svc

Kevin Chajka-TX Alamo Fish & Wildlife Svc

Russell Harris-MO

Jesse Richardson-NV North Lyon Fire Protection District

Jeremy Human-AZ USFS

Jacob Gross-MS US Fish & Wildlife Svc

Marlena Hovorka-NM

Bea Day-NM

Ludie Bond-FL

Michael Ferris-OR

Sheila Mundy-OR

Tom Reaves-NV

Keith Smith-WA Rogue River Natl Forest

Bryce Henderson-NV Silver State Hotshots

Lane Wagner-NV Silver State Hotshots

Robert Colbert-NV Silver State Hotshots

Minneah Holdridge-NV Silver State Hotshots

Dustin Schuetta-NV Silver State Hotshots

Jonathan Kalb-NV Silver State Hotshots

Quentin Dankworth-NV Silver State Hotshots

Trevor Atwater-NV Silver State Hotshots

Tyson Wright-NV Silver State Hotshots

Sarah Nutsch-NV Silver State Hotshots

Eric Ansel Shellhorn-NV Silver State Hotshots

William Canfield-NV Silver State Hotshots

Noel Livingston-OR

Laura Livingston-OR

Mary Gausen-CA

Jeremiah Bean-OR First Strike Environmental Co

Nathan Carnes-OR First Strike Environmental Co

David Chavez-OR First Strike Environmental Co

Gerald Coates-OR First Strike Environmental Co

Stephen Edwards-OR First Strike Environmental Co

Robert Flores-OR First Strike Environmental Co

Zander Hamilton-OR First Strike Environmental Co

Robert Humbert-OR First Strike Environmental Co

Keaton Jones-OR First Strike Environmental Co

Steven Kaus-OR First Strike Environmental Co

Kameron Krueger-OR First Strike Environmental Co

Michele Krueger-OR First Strike Environmental Co

Robert Krueger-OR First Strike Environmental Co

Trevor Krueger-OR First Strike Environmental Co

Cameron Lemke-OR First Strike Environmental Co

Christopher Littles-OR First Strike Environmental Co

Timothy Lorenz-OR First Strike Environmental Co

Daniel Maurer-OR First Strike Environmental Co

Ricky Michaels-OR First Strike Environmental Co

Joshua ikacevich-OR First Strike Environmental Co

Cody Reich-OR First Strike Environmental Co

Juan Rentena-OR First Strike Environmental Co

Melisa Sulffridge-OR First Strike Environmental Co

Riky Thompson-OR First Strike Environmental Co

Brian Wilson-OR First Strike Environmental Co
Kayce Ferguson-OR First Strike Environmental Co

Glendee Ann Osborne-CA

Annie Lutes-AZ

Janet Stemson-WA Veterans of Foreign Wars Auxiliary

Post 1927

Clint Mitchell-CO

Brian Austin-DC

Matthew Okrasinski-UT Bonneville IHC

Henry Hickerson-VA

Michael Kelly-MO

Brian McCreary-OR

Wade Snyder-UT Alta Hotshots

Jesse Trembly-UT Alta Hotshots

Gavin Young-UT Alta Hotshots

Tyler Carruth-UT Alta Hotshots

Taylor Ford-UT Alta Hotshots

Matthew Ziegler-UT Alta Hotshots

Eric Dickerson-UT Alta Hotshots

Matthew Pfeifer-UT Alta Hotshots

Bryan Slade-UT Alta Hotshots

Jeremy Sullivan-UT Alta Hotshots

Jesse Diyanni-UT Alta Hotshots

Musa Abdallah-UT Alta Hotshots

Joseph Fisher-UT Alta Hotshots

Alan McPheeters-UT Alta Hotshots

Miller Bailey-UT Alta Hotshots

Dante Giacobassi-UT Alta Hotshots

Curtis Avery-UT Alta Hotshots

Dakota Bullock-UT Alta Hotshots

James Wilson-UT Alta Hotshots

Luis Ruiz-UT Alta Hotshots
Madelene Elfstrom-VA
Kat Gonzales-NV
Greg Liddicoat-NV
Nathan Giles-CO McCall Smokejumpers
Stew Hansen-ID McCall Smokejumpers
Todd Haynes-ID McCall Smokejumpers
Matt Ingram-ID McCall Smokejumpers
Colin Lanigan-ID McCall Smokejumpers
Luis Moraga-ID McCall Smokejumpers
Brent Morrison-ID McCall Smokejumpers
Damon Nelson-ID McCall Smokejumpers
Toby Orient-ID McCall  Smokejumpers
Phil Reid-ID McCall Smokejumpers
Patrick Romportl-CO McCall Smokejumpers
Jeff Schricker-ID McCall Smokejumpers
Keith Suemnick-ID McCall Smokejumpers
Dave Tellan-ID McCall Smokejumpers
Ashley Taylor-ID McCall Smokejumpers
Chad Dunehew-CA Lassen Volanic National Park
Davin Williams-CA Lassen Volanic National Park
Barner Romero-CA Lassen Volanic National Park
Randalyn Brooks-CA Lassen Volanic National Park
Tyler Jones-CA Lassen Volanic National Park
Mike Klimek-CA Lassen Volanic National Park
Grant Gifford-FL Lassen Volanic National Park
Jeffrey Singer-CO
Rich Daniel-ID
Vickie Chavers-Bruso-CO
Kevin Bonicky-PA Grant Grove Engine Station
Jarrod Gould-AZ Grant Grove Engine Station
Stephen Clifford-CA American River Hotshots
Coreen Hutchinson-NV Sierra Front Interagency Dispatch Center
Lisa Pimental-NV Sierra Front Interagency Dispatch Center
Priscilla Peterson-NV Sierra Front Interagency Dispatch Center
Lea Asman-Betty-CA Sierra Front Interagency Dispatch center
Mindy Stevenson-NV Sierra Front Interagency Dispatch Center
Ryan Gaines-NV Sierra Front Interagency Dispatch Center
Charles Meeks-NV Sierra Front Interagency Dispatch Center
Jess Costell0-NV Sierra Front Interagency Dispatch Center
Jill Hartman-NV Sierra Front Interagency Dispatch Center
Dianne Verdugo-IMO Andy Verdugo
Luis Orozco-CA Prescott IHC
Daarea Mayo-AZ Prescott IHC
Ron Brewer-CA CIIMT4
Joey Regan-CA
Clint Green-CA Cleveland National forest engine 349
Robert Griffith-CA CIIMT4
Alissa Roeder-CO
Jacqueline Mattison-CA
Lance Roberts-ID
Daniel Rupert-CA Folsom Lake Veterans Crew
Roger Hooper-CA Folsom Lake Veterans Crew
Jorge Pacheco-CA Folsom Lake Veterans Crew
Indy Perez-CA Folsom Lake Veterans Crew
Kyle Mendenhall-CA Folsom Lake Veterans Crew
Robin Sawangwan-CA Folsom Lake Veterans Crew
Brent Webb-CA Folsom Lake Veterans Crew
Jason Schroeder-CA Folsom Lake Veterans Crew
Peter Dutchick-CA Folsom Lake Veterans Crew
Andrew Kurzawinski-CA Folsom Lake Veterans Crew
Nate Rose-CA Folsom Lake Veterans Crew
Jaime Velasquez-CA Folsom Lake Veterans Crew
Chase Worthington-CA Folsom Lake Veterans Crew
Trevor Bergeron-CA Folsom Lake Veterans Crew
Britto Hoisinger-CA Folsom Lake Veterans Crew
James Gallaher-MT Folsom Lake Veterans Crew
Reese Barnett-TX Folsom Lake Veterans Crew
Colton Liberacki-CO Folsom Lake Veterans Crew
Tom Lee 111-CO Folsom Lake Veterans Crew
Gerald Zorechak-MT Bitterroot Hotshots
Adrian Grayshield-ID
Dustin Higbee-ID
Erin Lally-MT  MT-NRK
Matt Holstrom-Lewis & Clark IHC
William Knudsen-Lewis & Clark IHC
Robert Dunn-Lewis & Clark IHC
Joe Schwedhelm-Lewis & Clark IHC
Evan Haugan-Lewis & Clark IHC
Sarah Valentine-Lewis & Clark IHC
Ryan Huber-Lewis & Clark IHC
Mike Zimmer-Lewis & Clark IHC
Garrett Steerman-Lewis & Clark IHC
Leif Rova-Lewis & Clark IHC
Mark Matheny-Lewis & Clark IHC
Brian Yaeger-Lewis & Clark IHC
Ryan Parkinson-Lewis & Clark IHC
Keenan Earley-Lewis & Clark IHC
Megan Primmer-Lewis & Clark IHC
Kenny Longville-Lewis & Clark IHC
Connor Devore-Lewis & Clark IHC
Jake Bennett-Lewis & Clark IHC
Betty Kouklis-CA
Lorenzo Miranda Jr-CA
Scott McDonald-OR
David Olvera-CA Horseshoe Meadow Hotshots
Jeremy Loyd-CA Horseshoe Meadow Hotshots
Marshall Kulp-UT Weber Basin Type 2 1A
Tyler Heye-IL
Mariah Jones-AZ
Dick Rath-MT
Tyler Vickers-CA Modoc IHC
John Ortega-ID Boise Helitack
Leslie Hunter-NC
Brendon Banwell-CA
Keith Kelly-CA Ukonom IHC
Tyler Collins-CA Ukonom IHC
Robert Alvarez-CA Ukonom IHC
Nathaniel Leonard- Ukonom IHC
Anthony Orantes-CA Ukonom IHC
Michael Montgomery-CA Ukonom IHC
Lorin Daly-CA Ukonom IHC
Joel Berg-CA Ukonom IHC
Michael Peters-CA Ukonom IHC
Laura West-CA Ukonom IHC
Timothy Hyatt-CA Ukonom IHC
Anthony Goode-NC Ukonom IHC
Daniel Viellieux-CA Ukonom IHC
Christian Wooster-CA Black Mountain Hotshots
Charles Cosgrove IMO Daniel Holmes
Eddy Harris-TX
Sarah Peterson-NV
Clint Grinsell-NV Slide Mountain Handcrew
William Eckstein-CA Bald Mtn Helitack Crew H517
David Phillips-CA Bald Mtn Helitack Crew H517
Blaine Coyle-CA Bald Mtn Helitack Crew H517
Jason Barnhart-CA Bald Mtn Helitack Crew H517
Andrew Nessi-CA Bald Mtn Helitack Crew H517
Andrew Aguirre-CA Bald Mtn Helitack Crew H517
Christy Alvarez-CA Bald Mtn Helitack Crew H517
Brittany Davden-CA Bald Mtn Helitack Crew H517
Kevin Alvarez-CA Bald Mtn Helitack Crew H517
Oscar knudston-ND
Joshua Thompson-CA Arc Dome Wildland Fire Module
Alex Rasmuusen-SD
Robyn Woods-CA
Dan Snow -CA CIIMT 4
Dana Carter
Pamela Crouch
Dan Bastion-NM USFS (Ret)
James Fischer-ID
Scott Rasmussen-NV
Robert Osborne-MN
Jesse Tang-Kong-MA Cascade Wildland Fire Module
Jeffrey Brink-ID
Ben Rock-MT
Johnny Clem-CA Klamath IHC
Andrew Zink-CA Klamath IHC
John Worsley-CA Klamath IHC
Breanna Truelove-CA Klamath IHC
Tylan Zavalla-CA Klamath IHC
Michael Hoffberg-CA Klamath IHC
Taylor David-CO Klamath IHC
Kevin Smyth-OR Klamath IHC
Kyle Ownsbey-CA Klamath IHC
James Matteson-CA Klamath IHC
Zac Fansier-CA Klamath IHC
Brian Yip-NJ Klamath IHC
Alex Gonzales-CA Klamath IHC
Alex Hall-CA Klamath IHC
Andres Rengifo-CA Klamath IHC
Isabel Guerra-AZ Klamath IHC
Kiyontai Wilson-CA Klamath IHC
Andrew Vogl-CA
Jacob Pargas-NV
Zephaniah Cunningham-USFS Boise NIMO
William Bettencourt-CA
Steven Teeter-USFS
Adriane Morabito-WI
Cameron Teeter-WI
Zoella Teeter-WI
Marcus Cornwell-NM Silver City Hotshots
Kassidie Hynes-NM Rogue Candle Company
Bradley Duncan-NM
Alexander Shier-NM Carson IHC
Nick Yoney-NM Carson IHC
Emmanuel Bateson-NM Carson IHC
Holly Werner-CA IMO John Holt Werner
Jennifer Harris-FMO Gifford Pichot NF Zone Fire Mgmt Officer
Josh Lange – SD Rapid City Fire Dept
Lorrie Evans-AZ
Brian Johnson-MA
Danny Carroll-CA
Kathy “Gram” Wilmarth-CA
Kathy Carroll-CA
Jonthon Thomas-AK
Kathy Hall-VA USFS
Edward Verdugo-CA IHO the marriage of Mr & Mrs Jacob Loutzenhiser
Geoff-Whatcott-UT
Vinson Johnson-ID Retired FS
Dean McGirr-OR
Ada Takacs-MI PNW3
Brian Anderson-CA Bear Divide IHC
Luis Esparza-CA Bear Divide IHC
Joshua Thomas-CA Bear Divide IHC
Erick Martinez-CA Bear Divide IHC
Raphael Panayotis-CA Bear Divide IHC
Crosby Menijavar-CA Bear Divide IHC
Derek Jade Bonner-CA Bear Divide IHC
Matthew Hobden-Berg-CA Bear Divide IHC
Matt Leber-CA Bear Divide IHC
Derek Madrigal-CA Bear Divide IHC
Kyle Ford-CA Bear Divide IHC
Andrew Marquez-CA Bear Divide IHC
Skylar Basil Nevoto-CA Bear Divide IHC
Leonard Erentreich-CA Bear Divide IHC
Francisco Reyes-Figueroa-CA Bear Divide IHC